"Trabzonspor'dan ayrılma vakti..."

11 Temmuz 2017 17:09- Son Güncelleme - 11 Temmuz 2017 17:09
Google news abonelik

AJANSSPOR ÖZEL – Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor’da forma giyen orta saha oyuncusu Fatih Atik, Radyospor’da yayınlanan Haber Aktif programına özel açıklamalar yaptı. Emrah Karalinç ve İlker Koç’un sorularını yanıtlayan Atik, hedefleri ve planlamaları hakkında bilgiler verdi. Atik’in Radyospor’da yaptığı açıklamalar şu şekilde :

"Çalışmalarımız iyi gidiyor"

"Çalışmalarımız iyi gidiyor"

Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Şu an Bolu’da kamptayız. Hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Cuma günü kampımız bitiyor. Yeni Malatyaspor ile de bir hazırlık maçımız var. Daha sonra kampı bitirip, Slovenya’da ikinci kamp dönemine geçiş yapacağız. Her şey çok güzel gidiyor. O şekilde lige başlamayı düşünüyoruz.

"Başarılı bir Karabükspor izlettirmek istiyoruz"

"Başarılı bir Karabükspor izlettirmek istiyoruz"

Geçen sezon gibi iyi bir sezon geçirmek istiyoruz. Çok iyi başlamıştık. O şekilde devam ettirmek istiyoruz. Yeni bir hoca göreve başladı. Güzel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüp, yeni sezonda başarılı bir Karabükspor izlettirmek istiyoruz.

"Trabzonspor'dan ayrılma vakti gelmişti"

"Trabzonspor'dan ayrılma vakti gelmişti"

Trabzonspor’da daha fazla kalsaydım elbette daha iyi olurdu. Ama oradan ayrılma zamanı gelmişti. Böyle düşündüm. Buraya gelerek başarılı işler yapacağımı düşündüğüm. Igor Tudor görevdeyken biraz sıkıntı yaşadım.

Igor Tudor kendisini neden tercih etmedi?

Igor Tudor kendisini neden tercih etmedi?

Tudor, daha agresif futbolcuları tercih ediyor. Ben de teknik bir futbolcu olduğum için çok fazla şans bulamadım. Yeni bir hoca geldi onunla devam ettik. Tudor ile bireysel bir sorun yaşamadım. Tudor’un istediği tarzda bir oyuncu olmadığım için sıkıntı yaşadım.

"Erkan Sözeri dinamizm getirdi"

"Erkan Sözeri dinamizm getirdi"

Erkan Sözeri’nin gelmesi çok iyi oldu. Takıma bir dinamizm getirdi. İstekli ve arzulu şekilde kampa devam ediyoruz. Kendimizi yeni sezona bu şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Yeni sezonda başarılı olmak için çok çalışıyorum. Hocadan şans bekliyorum. Şansı bulunca da değerlendireceğimi düşünüyorum.

"Amacım düzenli olarak oynamak"

"Amacım düzenli olarak oynamak"

Fizik olarak kendimi çok iyi hissediyorum. Sezon içinde performanslar da önemli. Ne kadar oynarsanız o kadar bu camiada kalabilirsiniz. Ben de bu sezon oynamak istiyorum. Çaba gösteriyorum. Umarım bu çabalarımın karşılığını alırım. Hoca ile birbirimizi tanıma aşamasındayız. Konuşuyoruz elbette. Hazırlık maçları, kamp dönemi çok önemli. Kamp sonrası kararlar verilir. Amacım düzenli olarak forma giymek, oynamak.

Karabük'te yaşam nasıl?

Karabük'te yaşam nasıl?

Takımda değişilmez olacağım gibi bir hissiyata sahibim. Bunun için çok çalışıyorum. Karabükspor’un değişilmez bir oyuncusu olmak istiyorum. Bu doğrultuda çalışıyorum. Karabük’te yaşam çok iyi. Ailem ve çocuklarım için güzel bir yer. Küçük bir şehir olmasına rağmen çok önemli bir taraftarımız var. Herhangi bir sıkıntı yok. Her şey güzel gidiyor.

"Fransa'dan haberler ve talepler geliyor"

"Fransa'dan haberler ve talepler geliyor"

Futbolu bıraktıktan sonra futbolun içinde kalmak istiyorum. Fransa’dan da bana bazı haberler, talepler geliyor. Teknik direktörlük konusu için konuşuyorum. Fransa’da büyüdüm ve yetiştim. Bu işlere devam etmemi isteyenler var. İlerleyen dönemde bu gerçekleşebilir. Somut bir noktaya geldiğinde bunu tekrar konuşabiliriz.

"İlk 10 içinde olmak istiyoruz"

"İlk 10 içinde olmak istiyoruz"

Taraftarlarımıza bir mesajım var. Taraftarlarımızı stada bekliyoruz. Onlara çok iyi bir Karabükspor izlettirmek istiyoruz. Hedefimiz bu. İstekli, arzulu bir takım izlettirmek isteriz. İyi bir sezon geçirmek ve ilk 10 içinde yer almayı planlıyoruz. Bunun için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Kimsenin bir kuşkusu olmasın.

AJANSSPOR ÖZEL HABER
YASAL UYARI : BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.