Trabzonspor'dan Orhan Ak Kararı!

İsa Kethüda
18.03.2023 - 12:24 | Son Güncellenme: 18.03.2023 - 12:56

Trabzonspor haberleri... Süper Lig takımlarından Trabzonspor'un, Teknik Direktör konusunda Orhan Ak’la sezonu tamamlamayı düşündüğü öne sürüldü. Detaylar.

Trabzonspor'da Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın görevinden ayrılmasının ardından takımı Adana Demirspor karşılaşmasına yardımcısı Orhan Ak hazırlamış ve bordo-mavili takım karşılaşmayı 4-1 kazanmıştı.

Orhan Ak’ın, göreve devam etme ihtimali hayli yüksek

Fanatik'te yer alan habere göre; yıllardır Avcı’nın ekibinde yer alan ve tecrübeli hocanın da talebi doğrultusunda Adana Demirspor mücadelesinde takımın başında yer alan Orhan Ak’ın, göreve devam etme ihtimali hayli yüksek.

Ertuğrul Doğan, Orhan Ak’tan devam etmesini istedi

Seçim sürecinde liste çalışmalarını ve kaynak arayışlarını sürdüren Ertuğrul Doğan, dün yaptığı görüşmede Orhan Ak’tan devam etmesini istedi. 

İlgini Çekebilir
Trabzonspor'da olağanüstü genel kurul ertelendi
Habere Git

Pazartesi günü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde topbaşı yapacak olan Bordo-Mavililer’de Orhan hoca idmana çıkacak.

Avcı bırakmamıştı...

Teknik direktör konusunda henüz somut bir adım atmayan ve şimdilik bu kararı sezon sonuna bırakmaya sıcak bakan Ertuğrul Doğan’ın ligi Orhan Ak’la tamamlamayı düşündüğü öne sürüldü.

Abdullah Avcı’nın da Orhan Ak’ın en büyük destekçisi olduğu ve başarabileceğine dair inancını kendisine aktardığı öğrenildi. Son 2 senedir pek çok Anadolu takımından teknik adamlık teklifi alan Orhan Ak’ı Abdullah hoca bırakmamıştı.

İlgini Çekebilir
Fenerbahçeli yıldıza teklif geldi! Sezon sonu...
Habere Git
Senin için hazırladığımız haberler