Junuzovic'te flaş gelişme! Resmen açıkladılar...

23.11.2017 - 22:34 | Son Güncellenme: 23.11.2017 - 22:34

Trabzonspor'un transfer listesinde yer alan Zlatko Junuzovic için kulübü Werder Bremen'den açıklama geldi. Kulübün sportif direktörü Frank Baumann, sözleşmesi bu sezonun sonunda bitecek olan Avusturyalı orta sahaya yeni sözleşme önereceklerini söyledi.

Baumann yeni sözleşme için tarih verdi!

Alman Bild gazetesine açıklamalarda bulunan Baumann, yazın Junuzovic'le sözleşme uzatma konusunda anlaşamadıklarını söylerken, "O yüzden yeni bir teklif götürmemiz gerekiyor. Ama şu anda hazır değil. Ara dönemde ortalık biraz daha sakinken bu işi halledebiliriz. Onunla 2-3 hafta içerisinde bir araya geleceğiz. Şu anda öncelik takımın başarısı" ifadelerini kullandı.

Junuzovic'ten transfer sözleri! Trabzonspor'dan teklif aldı mı?

Werder Bremen'de kaptanlık görevini üstlenen Junuzovic de sözleşme konusuyla ilgili Bild gazetesine konuştu. Werder Bremen'den ya da başka bir takımdan kendisine herhangi bir teklif gelmediğini ifade eden Avusturyalı, "Kış döneminde de bir şey olacağını sanmıyorum" diye konuştu.

Gökhan Saral, Radyospor'da açıklamıştı!

Bugün Radyospor'da yayınlanan Haber Aktif programında Emrah Karalinç ve İlker Koç'un sorularını yanıtlayan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Gökhan Saral, Junuzovic defterini henüz kapatmadıklarını söylemişti. 

AJANSSPOR

Moto Rider GO
3.7
Senin için hazırladığımız haberler