"Trabzonspor'un hocası olsaydım da çiftetelli oynardım"

Son dakika haberleri... Süper Lig'in olaylı teknik adamlarından olan Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, Trabzonspor için teknik direktörlük gündemine gelmesiyle ilgili açıklamalar yaptı. İşte detaylar...
29 Ekim 2020 19:12- Son Güncelleme - 29 Ekim 2020 19:16
Google news abonelik

Salim MANAV - AJANSSPOR

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica, Rumen basınına açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor ile oynanan maç sonrası stadyumda oynadığı çiftetelli ile gündeme gelen Sumudica, 18'inci sırada yer alan Trabzonspor'un listesinde olduğunu iddia etti.

"Farklı sevinçlerim var"

Kendisine saha içindeki yaptığı hareketlerden dolayı yapılan eleştirilerede cevap veren Sumudica, "Trabzonspor'un teknik direktörlük görevi için listesinde olan isimler arasında olduğumu biliyorum.  Gaziantep'in teknik direktörü olduğum sürece takım için her şeyimi veriyorum. Ben böyleyim, farklı sevinçlerim var. Ve ben böyle mutluyum, bu bazılarını rahatsız edebilir. Trabzonspor taraftarını da anlıyorum. Takımlarını ne kadar sevdiklerini ne kadar tutku ile bağlı olduklarını biliyorum. Onların öfkesini anlıyorum. O maçta Trabzonspor'un teknik direktörü olsaydım yine aynı şeyleri yapardım ve çiftetelli oynardım"  dedi.