Trabzonspor'un yeni hocası kim olacak? İşte adaylar...

Son dakika Trabzonspor haberleri... Trabzonspor'da üst üste alınan kötü sonuçların ardından Eddie Newton'ın görevine son verildi. Bordo mavili takımda yeni hoca arayışları başladı. Trabzonspor'un yeni teknik direktörü kim olacak? İşte adaylar...
31 Ekim 2020 11:48- Son Güncelleme - 31 Ekim 2020 11:53
Google news abonelik

Salim MANAV-AJANSSPOR

Eddie Newton ile yollarını ayıran Trabzonspor'da yeni teknik direktör arayışları başladı. Newton'un görevinden ayrılmasıyla birlikte bordo-mavili ekip için gündeme birçok hoca adayı geldi.

İşte o isimler...

Trabzonspor'da teknik direktörlük görevi için ilk olarak Abdullah Avcı ismi ön plana çıktı. Yönetim, Avcı ile sezon öncesinde görüşmüş fakat bordo mavililer o dönem Newton'dan yana inisiyatif kullanmıştı. Trabzon'da Avcı ismi tekrardan gündeme geldi fakat tecrübeli hoca için Antalyaspor'da devrede.

Ağaoğlu, Tuna'yı istiyor

Trabzonspor'da başkan Ahmet Ağaoğlu'nun gönlünden geçen isimse geçtiğimiz hafta Antalyaspor'dan ayrılan  Tamer Tuna. Ağaoğlu, Tuna'nın futbolculuk döneminde idareciliğini de yapmıştı.

Listedeki alternatif adaylar...

Listedeki alternatif adaylar...

Trabzonspor'da Abdullah Avcı ve Tamer Tuna isimleri ön plana çıkarken yönetimden bazı isim önerileri de geldi.

İstanbulspor'da sezona iyi bir başlangıç yapan Trabzonspor'un unutulmaz golcüsü Fatih Tekke ve daha önce Trabzonspor'da hem futbolcu hem de teknik direktör olarak görev yapan Şota yönetimin hoca adayları arasında.

Trabzon'da Tekke ve Şota dışında Giray Bulak, Samet Aybaba ve Mustafa Reşit Akçay belirlenen alternatif isimler.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.