AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Şampiyonluk kutlamaları, Demet Akalın ve Aleyna Tilki'yi birbirine düşürdü

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 13 May 2022 - 10:40 / Son Güncelleme : 13 May 2022 - 10:51

Trabzonspor'un dünyada büyük ilgi gören şampiyonluk kutlamaları ünlü şarkıcılar Demet Akalın ve Aleyna Tilki'yi birbirine düşürdü. Detaylar haberimizde...

Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasında kılıçlar çekildi. Akalın'ın ‘Kulüp’ şarkısını Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarında kullanmasından sonra yaptığı paylaşımla başlayan ikili arasında tartışma devam ediyor. 

"Neymiş? Önemli olan don değil, şarkıymış”

Trabzon’daki şampiyonluk kutlamalarında Demet Akalın’ın ‘Kulüp’ şarkısıyla eğlenen taraftarların videosu dünyada ses getirmişti. FIFA da bu görüntüleri paylaşmıştı. Akalın, “Telif iste” diyen takipçisine, “Adamlar beni dünya starı yapacak! Aleyna (Tilki) duymasın. Hayal kuruyor ama ben oturduğum yerden FIFA’dayım. Neymiş? Önemli olan don değil, şarkıymış” cevabını vermişti.

"Artık sevgim yok"

Aleyna Tilki bu konuda yaptığı yorumla gündeme bomba gibi düştü. Genç şarkıcı "Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler spotify GLOBAL’in sayfasından ilk İngilizce röportajımı izleyebilirler. Bunu yapan ilk Türk olduğum için çok mutluyum beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de saygım sonsuz ama artık sevgim yok" diyerek eski dostluğun bittiğini söyledi.

"FIFA’ya söyleriz seni de paylaşır"

Demet Akalın ise bu yanıt sonrası Tilki'ye "Tek rakibin Mustafa Topaloğlu uzay starlığı. Sakin ol şampiyon FIFA’ya söyleriz seni de paylaşır" dedi.

"Seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim"

Aleyna Tilki bu yanıtı da pas geçmedi ve Akalın'a "Şu anki kazancımla lüks bir hayat yaşamaktansa, yıllardır yalnız başıma yurt dışında çalışıyorum. Gençlere yol açmak yerine onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size cevap verdiğimde karşılığında seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim. Takipçilerimden özür dilerim" dedi.