AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Transferde flaş iddia! Onur Recep Kıvrak...

İlk Yayınlanma : 23 May 2019 - 08:36 / Son Güncelleme : 23 May 2019 - 11:36

Transferde flaş iddia! Onur Recep Kıvrak...

Spor Toto Süper Lig’de sezonu kupasız kapatacak Beşiktaş’ın, futbol kariyerini sonlandıran Onur Kıvrak’a teklif götürdüğü ve 31 yaşındaki kalecinin de siyah-beyazlıların teklifini reddettiği iddia edildi.

Onur Kıvrak’a Beşiktaş talip oldu ama…

12 yıl Trabzonspor’da oynadıktan sonra ani bir kararla futbol kariyerine son veren Onur Kıvrak’a Beşiktaş’ın talip olduğu ortaya çıktı.

Spor programı dahi izlemiyor

Kasım ayında Burak Yılmaz’la birlikte kadro dışı bırakıldıktan sonra aktif spor hayatını sonlandıran Onur’a siyah-beyazlı kulübün resmi olarak teklif götürdüğü belirtilirken milli kalecinin bu teklifi reddettiği öğrenildi.

Onur Kıvrak’tan Fikret Orman’a teşekkür

Evinde spor programı bile izlemediği gibi futboldan bir hayli soğuyan Onur Kıvrak’a Beşiktaş için çok ısrar edildiği, tecrübeli oyuncunun da bu ilgiden dolayı başkan Fikret Orman’a teşekkür ettiği belirtildi.

Onur Kıvrak’a yapılan tüm baskılar sonuçsuz kaldı

Onur’u futbola döndürmeye çalışan yakınları 31 yaşındaki ‘1’ numarayla uzun uzun konuştukları belirtilirken, menajerinin ‘ Beşiktaş’ın teklifini reddettin, tamam saygı duyuyoruz ama futbolu bu kadar erken bırakma hiç değilse hobi olarak yap. Antalyaspor’a gönderelim seni orada hem tatil yaparsın hem de kalecilikten kopmamış olursun’ dediği öğrenildi. Tüm bu baskıya karşın Onur'un kesin bir dille "Dönmeyeceğim" yanıtını verdiği öğrenildi.

Karius güven vermiyor

Karius’tan beklenen verimi alamayan Beşiktaş’ın, Alman futbolcuyu gözden çıkarıp Onur’a gittiği tahmin ediliyor. Kariyerinde 285 maça çıkan Onur Kıvrak 13 kez milli takım forması giydi. (Diriliş Postası)