• Diğerleri

Trendyol indirim kodu

25 Kasım 2019 16:54- Son Güncelleme - 25 Kasım 2019 16:54
Google news abonelik
Trendyol indirim kodu

Trendyol indirim kodu. Trendyol’dan yapacağınız tüm sezon ürünlerinde geçerli 100 TL ve üzerine 20 TL anında indirim sağlayan kupon kodu burada! Giysi, kozmetik, ayakkabı ve daha birçok kategori arasından yapacağınız indirimsiz ürün alışverişlerinde geçerli güncel Trendyol indirim kodunu sakın kaçırmayın. Alışveriş kuponunu aktif etmek için kodu sepet aşamasında ilgili alana yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Trendyol’dan yapacağınız Trendyolmilla Woman ve Trendyolmilla Man ürün alışverişlerinde 100 TL ve üzeri sepet tutarına 20 TL indirim fırsatı burada! Kampanyadan yararlanabilmek için güncel Trendyol kupon kodunu kopyalayın, ödeme sayfasında ilgili alana yapıştırın. 20 TL indirim tutarı kupon kodunuz girilir girilmez yansıtılacaktır. 

Modadan elektroniğe, süpermarketten ev tekstiline kadar aradığınız her şey Trendyol’da! Yılda bir kez gelen Efsane Günler’e çok az kaldı, 25 – 29 Kasım tarihleri arasında sürecek olan büyük kampanyayı sakın kaçırmayın. Black Friday indirimleri 25 – 29 Kasım tarihlerinde yüz binlerce üründe uygun fiyat avantajıyla Trendyol’da! Telefon, kulaklık, televizyon, laptop, beyaz eşya, küçük ev aletleri, kişisel bakım, saat, bot, giyim, ayakkabı, çanta, parfüm, kozmetik, süpermarket, ev tekstili ve dekorasyon ürün çeşitlerinde efsane indirimler sizleri bekliyor. Yılın en büyük indirimini kaçırmayın!

Trendyolmilla ürünlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL indirim kuponu burada! Güncel Trendyol indirim kodunu kullanabilmek için aktifleştirmeniz gerekecektir. Trendyolmilla trend kombinler uygun fiyat avantajıyla sizlerle. Keyifli alışverişler dileriz!

Köln - Mainz 05 (2-2) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20