AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Triple H'den (Paul Michael Levesque) buruk veda

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 25 Mar 2022 - 20:33 / Son Güncelleme : 25 Mar 2022 - 20:41

Amerikalı profesyonel güreşçi Paul Michael Levesque bilinen ring ismiyle Triple H göğsünde defibrilatör ile yaşadığı için bir daha güreşemeyeceğini açıkladı

AJANSSPOR PLUS

14 kez Dünya Şampiyonu Triple H,  Stephan Anthony Smith ile yaptığı röportajdan alıntılar ESPN’in First Take programında yayınlandı.Viral Zatürre olduğunu söyleyen profesyonel güreşçi ayrıca ciğerlerinin iltihaplandığını ve zamanla işlerin kötüye gittiğini belirtti.

Triple H'in son maçı 

Triple H’in son resmi maçı 2019’da WWE’nin Arabistan’da düzenlediği Kral Abdullah Spor Şehri Stadyumu’nda gerçekleşen Super ShowDown şovunda 25 dakikalık maçta Randy Orton’a mağlup olmuştu.

Triple H'nin 27 yıllık kariyeri

İlk resmi maçına Terror Risin ring ismi ile 1994 yılında World Championship Wrestling (WCW)’de çıkan Triple H neredeyse 30 yıla yakın güreş kariyerinde bin 973 maça çıktı. Bin 30 kez kazanırken 74 maçta berabere kaldı ve 869 kez ringden mağlubiyetle ayrıldı. Ayrıca Triple H 14 kez Dünya Şampiyonu olması ile birlikte kariyerine 2 Takım Şampiyonluğu, 2 Avrupa Şampiyonluğu ve 5 Kıtalararası Şampiyonluğu sığdırdı.