AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Tümer Metin, Şenol Güneş'i istifaya çağırdı

Ajansspor Editör
Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 20 Haz 2021 - 21:30 / Son Güncelleme : 20 Haz 2021 - 21:38

Son dakika EURO 2020 haberleri... TRT Spor'un EURO 2020 yorumcularından emekli futbolcu Tümer Metin, teknik direktör Şenol Güneş'i istifaya davet etti. İşte detaylar...

Tümer Metin, Şenol Güneş'i istifaya çağırdı

AJANSSPOR - HABER

 

TRT Spor yorumcusu ve eski milli oyuncu Tümer Metin, Türkiye'nin Euro 2020'ye sıfır çekerek veda etmesinden sonra teknik direktör Şenol Güneş'i istifaya çağırdı. Metin, millilerin turnuvada demode bir görüntü çizdiğini belirterek, "Değişim şart, değişmek zorundayız" diyerek, Güneş'i işaret etti.

Metin: "Bırak ona başkaları baksın..."

Metin, Güneş'e dair eleştiri getirirken ilginç bir örnek de verdi. Metin, "Şenol Güneş, hala eskide kalmış. Detaylarla uğraşıyor. İbrahim Kırkayak'ın (TRTSpor muhabiri), Ersin Düzen'in (TRTSpor sunucusu ve TFF iletişim danışmanı) saha kenarında röportaj yaparken saha çizgisine basıp basmamasıyla sen ilgilenme. Bırak ona başkası baksın" şeklinde konuştu.

"Ne yazık ki başarılı olamadı..."

Güneş'in son iki maçta turnuvanın en tecrübesiz oyuncularına sahip olduklarını söylediğini belirterek, "Evet ama turnuvanın en tecrübeli hocası da bizimdi. Ne yazık ki başarılı olamadı" dedi.