Tümer Metin'den Arda Güler isyanı: "Herkese çok doluyum!"

08.08.2022 - 08:37 | Son Güncellenme: 08.08.2022 - 08:45

Yorumcu Tümer Metin, Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezon yaptığı çıkışla adından söz ettiren Arda Güler'in yeni sezon öncesi oynanan maçlarda az süre bulmasını eleştirdi.

Abone Ol
Okuma süresi: 1dk

Tivibu Spor'da değerlendirmeler yapan Tümer Metin, Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi Dinamo Kiev ve Slovacko maçlarında genç futbolcu Arda Güler'in fazla süre bulamamısyal ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

""Arda'nın bir şeyi ispat derdi olmamalı"

Tümer Metin, Arda Güler'in kendisini ispat etmeye ihtiyacı olmadığını vurguladı. Metin, "Arda'nın bir şeyi ispat derdi olmamalı. O köprüyü geçti. Jorge Jesus'a bile olmamalı. Haza futbolcu. Real Madrid'e giden Elvir Balic kadar iyi futbolcu. Adam Real Madrid'e gitti! Daha ispat derdi yok. Takıma, camiaya ispat derdi yok. İnce yapacak, yapmayacak, kötü oynayacak, oynamayacak. Arda futbolcu. Bunu ona söyleyeceksin ve vereceksin" dedi.

İlgini Çekebilir
Fenerbahçe'nin yeni 10 numarası belli oldu
Habere Git

"Arda konusunda herkese çok doluyum"

Arda Güler'in oynamaya ihtiyacı olduğunu ifade eden Tümer Metin, "Arda bir oynayabilse işler kolaylaşacak. Ben öyle olacağına inanıyorum. Çok büyük sorumluluk hissediyor. Ben yapacağına inanıyorum. Sadece oynamaya ihtiyacım var. Arda konusunda herkese çok doluyum. Bırakın çocuk oynasın ya. Kötü oynasın ama oynasın" ifadelerini kullandı.

Senin için hazırladığımız haberler