Serhan Çetinsaya, FC Universitatea Cluj takımına talip oldu!

İsa Kethüda
13.11.2023 - 08:56 | Son Güncellenme: 13.11.2023 - 09:14

Son olarak Beşiktaş'ta asbaşkanlık görevini yürüten Serhan Çetinsaya ve Trabzonsporlu eski bir yönetici, FC Universitatea Cluj takımına talip oldu. Detaylar.

Serhan Çetinsaya, FC Universitatea Cluj takımına talip oldu!

DIŞ HABER - AJANSSPOR

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'taki asbaşkanlık görevinden ayrılan Serhan Çetinsaya ve Trabzonsporlu eski bir yöneticinin, Romanya Süper Lig takımlarından FC Universitatea Cluj takımına talip olduğu iddia edildi.

ProSport sitesinde yer alan habere göre; bir grup Türk yatırımcının FC Universitatea Cluj kulübü ile ortak olmak için görüşmelere başladığı belirtildi.

Haberde, bu yatırımcılar arasında Beşiktaş eski asbaşkanı Serhan Çetinsaya ile Trabzonspor kulübünün eski bir yöneticisinin olduğu iddia edildi.

İlgini Çekebilir
Hakan Çalhanoğlu, Serie A tarihine geçti!
Habere Git

Görüşmeler başladı

Türk yatırımcıların, FC Universitatea Cluj kulübünün başkanı Radu Constantea ile görüşmelere başladıkları ve bu görüşmelerin de yaklaşık olarak bir aydır devam ettiği belirtildi.

Ayrıca başkan Radu Constantea ile görüşen Çetinsaya'nın, FC Universitatea Cluj ile Petrolul Ploiești arasında 0-0 berabere biten karşılaşmayı da izlediği kaydedildi.

Öte yandan aynı zamanda Artaş Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili olan Serhan Çetinsaya’nın şirketiyle ilgili yatırım amaçlı görüşmeler de gerçekleştirdiği iddia edildi.

İlgini Çekebilir
"Tadic sanki halı sahada top oynuyor, Dzeko iyice düşüş içinde"
Habere Git

"Var bir hayalimiz"

Cluj stadının içinden bir paylaşım yapan Serhan Çetinsaya, "Var bir hayalimiz" ifadelerini kullandı.

FC Universitatea Cluj kulübü, Romanya Ligi'nde 16 maç sonunda topladığı 20 puanla 9. sırada yer alıyor.

Bilindiği üzere Serhan Çetinsaya, Sergio Ramos transferi konusunda Başkan Ahmet Nur Çebi ile ters düşüp istifa etmişti.

Artaş Holding şirketi hakkında

Artaş Holding 1977 yılında Süleyman Çetinsaya tarafından kurulmuştur. Gayrimenkul, perakende ve turizm sektörlerinde 45 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren holding son yıllarda sanayi sektörüne de adım atmıştır.

Holding, “Avrupa Konutları” markası ile konut piyasasında markalaşmanın öncülerindendir. Konutun ötesinde peyzajı ve sosyal donatıları ile nitelikli bir yaşam biçimi sunan projeleri ile örnek olmuştur. Erken teslim, kazançlı yatırım, teslim sonrası destek ve başarılı site yönetimi özellikleri ile müşteri memnuniyetini her daim üst düzeyde tutmuştur. Bugüne kadar hiçbir hak sahibi ile tüketici davası olmamıştır. Artaş Holding, “Konutun Markası” olarak bilinen Avrupa Konutları, Tema İstanbul ve Vadistanbul markalarıyla toplam 35.000 konut üretmiştir.

Holding, yönetimini üstlendiği alışveriş merkezleri ve işletmeciliğini yaptığı oteller inşa ederek perakende ve turizm sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Kimi karma kullanımlı projeler içerisinde, kimi tek başına gerçekleştirilen; toplam 6 alışveriş merkezi ve 10 otel projesi hizmettedir. Radisson ve Mövenpick gibi uluslararası konaklama markaları ile işbirliği yaparak Türk turizmine katkı sağlamaktadır.

Artaş Holding, 2022 yılı sonunda Türkiye’nin ilk çelik halat ve tel fabrikası Çelik Halat’ı devralarak sanayi sektörüne de adım atmıştır.

Bugüne kadar 10 milyon metrekare inşaata imza atan Artaş Holding, geliştirdiği projeler ile istihdamı artırmayı ve pek çok yan sektörü harekete geçirmeyi sürdürmektedir. Tamamladığı işleri ile kalite ve güvenin adresi olan holding her geçen gün büyüyerek yatırımlarına devam etmektedir.

Senin için hazırladığımız haberler