Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği'nden açıklama

18 Mart 2020 17:33- Son Güncelleme - 18 Mart 2020 17:33
Google news abonelik
Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği'nden açıklama

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği, 'Maçların seyircisiz oynaması kararından sonra, futbolcu arkadaşların durumu, sıkıntıları ve istekleri ile ilgili Cuma günüden itibaren en üst düzey yetkililer ile sürekli iletişim halinde olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz' başlıklı bir açıklama yaptı.

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği'nden yapılan açıklama şu şekilde:

FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZİN DİKKATİNE

Maçlarıns eyircisiz oynaması kararından sonra, futbolcu arkadaşların durumu, sıkıntıları ve istekleri ile ilgili geçtiğimiz cuma gününden itibaren gelişmeleri takip ediyor ve yetkililer ile sürekli iletişim halinde olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz.

Son 2 günde var olan sıkıntıların büyümesi ve futbolcu arkadaşlarımızın endişelerinin üst seviyeye çıkması ile durumu konunun tüm muhataplarına, hatta en üst düzeyde karar vericilere ilettik. Oyuncuların düşüncesi ve özellikle yabancı futbolcu arkadaşlarımızın tavrının ne olduğu konusunda bilgilendirme yaptık.

Geldiğimiz noktada, bugün gerçekleşen devletin en üst makamında yapılan toplantının sonucunu beklemekteyiz. Gelişmeler oldukça bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla...

AJANSSPOR

Ece Üner, Arda Turan hakkında flaş açıklamalar yaptı