• Diğerleri

Türkiye’de koronavirüs toplam vaka sayısı kaç? İşte cevabı!

Türkiye’de koronavirüs toplam vaka sayısı kaç? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, gerçekleştirdiği basın toplantısında koronavirüs kapsamında yapılan test sayısı, vaka sayısı ve kaç kişi öldü gibi bilgileri açıkladı. Vatandaşlar ise, Türkiye’de koronavirüs hasta sayısı kaç, toplam korona vaka sayısı gibi araştırmalara başladı. Koca’nın açıklamaları haberimizde..
25 Mart 2020 20:31- Son Güncelleme - 25 Mart 2020 20:31
Google news abonelik
Türkiye’de koronavirüs toplam vaka sayısı kaç? İşte cevabı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile birlikte düzenlediği basın toplantısında Türkiye’de toplam koronavirüs vaka sayısını açıkladı.  Bakan Koca, iyileşen hasta ve kaç kişi öldü gibi bilgileri de paylaştı. Peki, Türkiye’de koronavirüs toplam vaka, hasta sayısı kaç? İşte detaylar...

Türkiye’de koronavirüs toplam vaka sayısı kaç?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı. Sağlık Bakanı Koca, koronavirüse ilişkin "Bilim, bugün için büyük vaatlerde bulunamıyor. Bu insan sağlığının yeni ve sırrı tam olarak çözülememiş düşmanı." dedi. Türkiye’de toplam koronavirüs vaka sayısı ise 1872 olarak açıklandı.

Nefes almasına izin vermedi golü attı