AjanssporAjansspor uygulamasını indir

TV8 CANLI İZLE! MASTERCHEF CANLI YAYIN

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 22 Kas 2021 - 18:20 / Son Güncelleme : 22 Kas 2021 - 18:23

TV8 canlı yayın Masterchef 2021 full canlı izleyin…TV8 Masterchef programı büyük ilgi görüyor. 22 Kasım canlı yayında Masterchef eleme adayları belli oluyor. Kim eleme adayı oldu, kim elendi? Vatandaşlar, Masterchef 2021 full izle araştırmaları yapıyor. TV8 canlı izlemek için detaylar haberimizde. Fenomen yarışma TV8 Masterchef son bölüm haberimizden izleyebilirsiniz. TV8 Canlı yayın bilgileri, canlı tv izle gibi tüm bilgileri derledik Masterchef canlı yayın...

Binlerce başvuru arasından seçilen adaylar, mutfakta tüm hünerlerini ortaya koyup, zorlu aşamaları geçmek için kıyasıya yarışırken şefler de yaptıkları yemekleri değerlendiriyor. Bakalım kimler bu yetenekli yarışmacılardan biri olacak? İşte canlı yayına dair tüm detaylar...

Jürinin karşısında tüm hünerlerini sergileyen ve mücadeleye devam eden yarışmacılar zorlu aşamaları geçmek için yeniden jürinin karşısına çıkıyor.

MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Dokunulmazlık oyunundan sonra bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Bireysel dokunulmazlığı kazanarak MasterChef Türkiye’ye devam etmeyi kim garantileyecek? Bireysel dokunulmazlık sonrası ekrana gelecek konseyde kimler eleme adayı olarak söylenecek?

Tek tek jüri karşısına çıkan yarışmacılar, yemeklerini beğendirebilmek için ter döküyor. Jürinin beğenisini kazanan yarışmacılar Masterchef Türkiye’ye kaldığı yerden devam etme şansını yakalıyor. Kimler bu mutfakta kalmayı başaracak? Uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi Türkiye'nin yeni Masterchef'i olma gururunu yaşayacak ve büyük ödülün de sahibi olacak.