AjanssporAjansspor uygulamasını indir

TV8 CANLI İZLE! MASTERCHEF CANLI YAYIN

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 23 Ara 2021 - 18:18 / Son Güncelleme : 23 Ara 2021 - 18:20

TV8 canlı yayın Masterchef 2021 full canlı izleyin, Masterchef 2021 canlı full izle, TV8 Canlı yayın bilgileri, canlı tv izle gibi tüm bilgileri derledik.

Binlerce başvuru arasından seçilen adaylar, mutfakta tüm hünerlerini ortaya koyup, zorlu aşamaları geçmek için kıyasıya yarışırken şefler de yaptıkları yemekleri değerlendiriyor. Bakalım kimler bu yetenekli yarışmacılardan biri olacak? İşte canlı yayına dair tüm detaylar...

MasterChef Türkiye'de bu akşam; takım ve bireysel dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Bireysel dokunulmazlığı kazanarak yarışmaya devam etmeyi kim garantileyecek? Bireysel dokunulmazlık sonrası ekranlara gelecek konseyde kimler eleme adayı olarak söylenecek?

Tek tek jüri karşısına çıkan yarışmacılar, yemeklerini beğendirebilmek için ter döküyor. Jürinin beğenisini kazanan yarışmacılar Masterchef Türkiye’ye kaldığı yerden devam etme şansını yakalıyor. Kimler bu mutfakta kalmayı başaracak? Uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi Türkiye'nin yeni Masterchef'i olma gururunu yaşayacak ve büyük ödülün de sahibi olacak.

MasterChef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Fox'de yayınlandı. Ardından 1 Eylül 2018 tarihinde Discover yapımcılığında TLC Türkiye'de yayınlanmaya başladı.

Yarışmanın 2011'de yayınlanan sezonunda jüriyi Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar oluştururken yarışmanın sunuculuğunu Öykü Serter yaptı. 2018'de yayınlanan sezonunda ise jüriyi Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oluşturdu. 2019'da yayınlanan sezonunda Hazer Amani'nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.