• Diğerleri

TV8 canlı yayın | Survivor canlı izle

TV8 canlı yayın izleyin… Survivor, yeni bölümüyle TV8’de ekranlara geliyor. Fenomen yarışmanın sevenleri, tv8 canli izle hd survivor, tv8 canli yayin araştırmaları yapıyor. 99. yeni bölümde dokunulmazlık oyunu kazanan takım belli olacak. Survivor canlı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz.
6 Haziran 2020 21:19- Son Güncelleme - 6 Haziran 2020 21:19
Google news abonelik
TV8 canlı yayın | Survivor canlı izle

TV8 Survivor canlı yayın izleyin... Survivor, 99. yeni ve son bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Cemal Can ve Sercan'ın kaptanlığını yaptığı mavi ve kırmızı takım, kurulduktan sonra ilk defa dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İki takım arasında daha önce oynanan ödül oyununu kırmızı takım kazanmıştı.

Bireysel sembol finali ise 98. bölümde ekranlara geldi ve kıyasıya bir rekabet yaşandı. Daha önce Ünlüler, şu anda da Sercan Yıldırım'ın kaptanlığını yaptığı kırmızı takımda yarışan Elif, sembol finalinde sergilediği mücadele ile galip gelen isim oldu. Böylece Survivor'ın ilk çeyrek finalisti ise Elif olmuş oldu.

Bu akşam yayınlanan bölümde Survivor'da dokunulmazlık oyunu heyacanı yaşanadı. Eleme adayı çıkartmak istemeyen takımlar, parkurda her şeyini ortaya koydu. İzleyenler ise, Survivor dokunulmazlığı alan takım ve eleme adayları hakkında araştırmalara başladı. Tüm bilgiler haberimizde yer alacak.

TV8 SURVIVOR CANLI YAYIN İZLE FULL HD

Futbol tarihinin en erken penaltısı! 11 saniye...