TV8 SURVIVOR CANLI İZLE: YARIŞMADAN KİM ELENDİ, İLETİŞİM OYUNU KİM KAZANDI?

TV8 Survivor canlı izle. Survivor’ın 95. yeni ve son bölümü seyretmek için bilgiler haberimizde. Veda konseyinde Survivor’dan elenen isim Acunn.com sms sıralamasına göre belli olacak. Survivor canlı izle TV8 araştırmaları yapılıyor. Haberimizden canlı tv izleyebilirsiniz. TV8 yayın akışına göre bu akşam Survivor yeni bölüm 20:00’da ekranlarda olacak, iletişim oyunu oynanacak. Fragmanda Evrim - Barış tartışması yaşandı. Peki 2 Haziran Salı Survivor yarışmadan kim elendi Acunn.com sms sıralaması..
2 Haziran 2020 15:46- Son Güncelleme - 2 Haziran 2020 15:50
Google news abonelik

Haberimizden TV8 Survivor canlı izleyebilirsiniz. Survivor’ın 95. yeni ve son bölümü seyretmek isteyenler, TV8 yayın akışı ve canlı tv seyret araştırmaları yapıyor. Ayrıca bu akşam veda konseyi yaşanacak. Peki Survivor 2 Haziran Salı yarışmadan kim elendi? Acunn.com sms sıralaması video izleyenler halk oylaması sonucu öğrenebilecek. Öte yandan iletişim oyunu kim kazandı ve Evrim - Barış kavgası da aratılıyor. İşte Survivor TV8 canlı izlemek için detaylar…

SURVIVOR TV8 CANLI İZLE

Survivor’ın 95. yeni ve son bölümü bu gece TV8’de ekranlara geldi. Ünlüler Takımı SMS sıralaması ve halk oylamasına göre adadan elenen isim de belli oldu. SMS sıralaması, Acunn.com’da yer alan videoda yayınlandı. Ünlüler, daha önce oynanan dokunulmazlık oyunları kaybetmiş ve takım olarak aday olmuştu.

Sevilen yarışmada bayram haftası özel programlarında ada konseyi yapılmamış ve eleme haftası gerçekleşmemişti. Ancak Ünlüler ve Gönüllüler, bayram haftası öncesi iki dokunulmazlık oyunu; bayram sonrası iki dokunulmazlık oyunu oynamıştı. Gönüllüler, müthiş bir performans sergileyerek dört dokunulmazlık oyununu da kazanmayı başarmıştı. Bu gelişme üzerine, ada konseylerinde Ünlüler Takımı birbirini yazmak durumunda kalmıştı. 

Ünlüler Takımı ada konseyinde ilk adaylar Yunus Emre ve Elif olmuştu. Gergin geçen ada konseylerinin ardından Ünlüler diğer dokunulmazlıkları kaybedince sırasıyla iki aday daha çıkarmak zorunda kaldı. Adaylardan ilki Aycan Yanaç olurken; diğer aday ise Sercan Yıldırım oldu.

Survivor 2020 15. hafta Ünlüler - Gönüllüler elenen yarışmacı ise sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre belli oldu. 2 Haziran Salı Ünlüler Takımı sms sıralaması, Acunn.com’daki videoda yer aldı. 

TV8 SURVIVOR CANLI İZLE

NELER YAŞANDI

İletişim ödülü için parkura çıkan yarışmacılar arasında kıyasıya mücadele dikkat çekti. Önce Evrim ile Barış'ın kavgası daha sonra Cemal Can'ın kopan kolyesi için ağlaması sonrası Gönüllüler'de kırılma anları yaşandı. Oyunun ilk bölümünde 4-0 gibi skorla avantaj yakalayan Gönüllüler, 3 kişi oyuna devam etmek zorunda kalan Ünlüler'e karşı mücadele edemedi ve oyunu kaybettiler. İletişim ödülünün sahibi 10-6'ı oyunu kazanan ÜNLÜLER oldu.

İŞTE ELENEN İSİM

İŞTE ELENEN İSİM