Tyler Boyd'dan ayrılık açıklaması

Beşiktaş forması giyen Tyler Boyd, geleceğiyle ilgili açıklamalar yaptı. Futbolcu, Beşiktaş'tan ayrılıyor mu? İşte yanıtı...
2 Mart 2020 15:14- Son Güncelleme - 2 Mart 2020 12:20
Google news abonelik

Süper Lig’in 25’inci haftasında cuma günü sahasında Ankaragücü’nü ağırlayacak olan Beşiktaş, maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla başladı. Siyah-beyazlıların ABD'li futbolcusu Tyler Boyd, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Suriye'nin İdlib bölgesinde rejim unsurlarının hain saldırısı sonucu şehit olan askerlerimizin ailelerine dualarını yolladığını belirten Tyler Boyd, “Çok zor bir durum. 1 senedir buradayım. Geldiğim ilk andan itibaren burada insanlar bana çok sıcak davrandı, olumlu yaklaştılar. Burayı seviyorum. Burada bulunmaktan oldukça memnunum. Olanlardan dolayı oldukça üzgünüm. Şehit olan askerlerin ailelerine, bu durumdan etkilenen bütün insanların ailelerine destek mesajlarımı, dualarımı gönderiyorum”

“Son maçlarda üstün olan taraftık”

“Şu anda olumlu bir ruh haline sahibiz. Bir sonraki maça bunu kesinlikle taşıyacağız. Oynadığımız birkaç maçı analiz ettiğimizde bu maçları kazanmayı hak ettik. Üstün performanslar gösterdik. Bu maçların tamamında üstün olan, kazanmaya yakın olan taraf bizdik. Ankaragücü maçında da aynı oyunu göstermeye çalışacağız”

“Bu formayı giymek gurur verici”

“Bu formayı giymek gurur verici”

“Benim tek istediğim oynamak. Fırsat bulduğum zaman yüzde 100’ümü vermeye çalışıyorum. Bu formayı giymek, taşımak çok özel, gerçekten gurur verici. Pozisyon ne olursa olsun, elimden geleni yapmaya çalışacağım. Her gün sıkı şekilde çalışıyorum. Fırsat bulduğumda da kalitemi göstermeye çalışıyorum. Süre almaya başladım. Yapabileceğim şeyleri, ortaya koyabileceğim kaliteyi göstermeye başladım. Alanyaspor maçında da oyun anlamında bir özgürlük sahibiydim. Hoca bana o özgürlüğü tanıdı. Özgürlüğe sahip olmak da önemli bir şey. Ben şu ana odaklanıyorum. Geçmişi kontrol edip, değiştirememem ama şimdiye odaklanarak birçok şeyi yapabilirim. Ben de bunu yapmaya çalışıyorum”

“Maç maç ilerlemek istiyoruz”

“Maç maç ilerlemek istiyoruz”

“Bizim şu anda yapmamız gereken maç maç ilerlemek. Bir sonraki maça odaklanmak. Son birkaç maç harika bir performans ortaya koyduk. Bu performansımızı devam ettirirsek sonuçlar da mutlaka gelecektir. Sonuçlar da bizim için önemli. Böyle devam edersek sonuçlar da gelecektir.”

“Gitmek gibi bir niyetim yoktu”

“Ben geçen sene buraya geldiğimde hayalim oynamaktı. Beşiktaş’a katkı sağlama hayalim hala devam ediyor. Kesinlikle gitmek gibi bir niyetim yoktu. Bunu da belirtmiştim. Burada kalmak ve kendimi göstermek istiyordum. Bunu da yapabileceğime inanıyorum”

Unutulmaz bir topuk pası ve harika bir gol