AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Üç Kuruş 9. bölüm izle, Son bölüm izle - Show TV dizi izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 27 Ara 2021 - 16:29 / Son Güncelleme : 27 Ara 2021 - 16:30

Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Üç Kuruş 9. bölüm izle, yeni bölüm izle gibi aramalar sürüyor. İşte tüm detaylar...

Show TV'nin heyecanla beklenen dizisi Üç Kuruş bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Kadrosunda, Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Nursel Köse, Civan Canova ve Ercan Kesal gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisini izlemek için detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

ÜÇ KURUŞ 9. BÖLÜM FULL İZLE 

Efe, Kartal’ın İrfan’ı serbest bıraktığını öğrenir ve Leyla’nın kaçırılmasında onun da payı olduğunu düşünerek büyük bir öfkeye kapılır. Kartal’la birlikte Leyla’nın peşine düşen Efe, bu süreçte çok zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Leyla’yı kurtarmak için sınırlarını sonuna kadar zorlayan Efe’nin duygusal tepkileri Kartal’ın da gözünden kaçmaz. Leyla’nın ortadan kaybolmasıyla büyük bir sarsıntı geçiren Kartal’a bir darbe de Nezih'ten geliyor. Kartal Nezih’ten alacağı intikamı planlarken Bahar’ın hamlesi herkesi şaşırtacak.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Senaryosu Murat Uyurkulak ile Damla Serim’in kaleminden çıkan dizinin yönetmenliğini ‘İçerde’ ve ‘Çukur’ Sinan Öztürk üstleniyor.

Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.