AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Üç Kuruş dizisi 26. bölüm fragmanı izle - Yeni bölümden ilk sahne izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 09 May 2022 - 18:09 / Son Güncelleme : 09 May 2022 - 18:13

Üç Kuruş dizisi 26. bölüm fragmanı izle, yeni bölümden ilk sahne izle ve 26. bölüm ön izleme izle gibi aramalar arttı. Üç Kuruş fragman ve tüm detaylar...

AJANSSPOR PLUS

Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş son bölümü ile ekranlara geldi ve oldukça sevildi. Üç kuruş 26. bölüm fragmanı da araştırılmaya devam ediliyor. Üç Kuruş fragman izle ve yeni bölüm fragmanı izle gibi aramalarda sürüyor. İşte tüm detaylar...

Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk'ün oturduğu, senaryosunu Murat Uyurkulak ile Damla Serim'in kaleme aldığı Üç Kuruş dizisi, yayınlanan ilk bölümüyle sosyal medyada büyük ses getirdi.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Cihan Canova ve Nursel Köse gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş, 22 Kasım Pazartesi günü 7. bölümüyle ekranlara geldi.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Senaryosu Murat Uyurkulak ile Damla Serim’in kaleminden çıkan dizinin yönetmenliğini ‘İçerde’ ve ‘Çukur’ Sinan Öztürk üstleniyor.

Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Üç Kuruş son bölümde ne oldu?

Kartal ve Efe, Çetin’i kurtarmayı başarmış olsalar da Baybars’ın bu defa oyunu çok daha sert oynayacağının farkına varırlar. Efe’nin Adnan’ı tutuklatma hamlesi Baybars’ın elini kolunu bağlamıştır ama onu bu durumdan kurtaracak olanın da yine Kartal olduğunu düşünür. Kılıç’ın yardımıyla Bahar’ı kaçırıp Kartal’a bir anlaşma teklif eder. Efe ve Çetin, Kartal’ın kararından emin olmasalar da Ateş’in de tehlikede olma ihtimali üçünün de kenetlenmesini sağlayacaktır.