AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Üç Kuruş dizisi yeni bölüm izle, Üç Kuruş izle, Üç Kuruş 4. bölüm izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 22 Kas 2021 - 17:56 / Son Güncelleme : 22 Kas 2021 - 17:59

Show TV yeni dizisi Üç Kuruş izle gibi aramalar başladı. Üç Kuruş 4. bölüm izle, Üç Kuruş yeni bölüm izle gibi aramalar da sürüyor. 3 Kuruş izle işte tüm detaylar...

SHOW TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş bugün ekranlara geliyor. Diziyi merak edenler ise izlemek için araştırmalar yapmaya başladılar. Üç Kuruş dizisi izle, Üç Kuruş yeni bölüm izle gibi aramalar artmaya başladı. İşte Üç Kuruş dizisi hakkında tüm detaylar...

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ KONUSU NEDİR?


Senaryosu Murat Uyurkulak ile Damla Serim’in kaleminden çıkan dizinin yönetmenliğini ‘İçerde’ ve ‘Çukur’ Sinan Öztürk üstleniyor.

Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Üç Kuruş oyuncu kadrosunda kimler var?

Uraz Kaygılaroğlu

Ekin Koç

Diren Polatoğulları

Nesrin Cavadzade

Aslıhan Malbora

Nursel Köse

Civan Canova

Ercan Kesal

Mustafa Kırantepe

Uğur Yıldıran

Umutcan Ütebay

Damla Makar

Melissa Yıldırımer

Aytaç Uşun

Süreyya Kilimci

Cenk Kangöz

Alişan Uğur

Burak Altay

Muttalip Müjdeci

Asena Girişken

Tuğçe Yolcu

Erkan Üçüncü

Aylin Engör

Volkan Kıran

Özkan Özipek

Ömer Çobanoğlu

Ömer Civan Şit

Üç Kuruş yeni bölümde neler olacak?

İrfan Oktay karşılaşması her ikisini de derinden etkiler. İrfan haklılığını anlatamamanın sıkıntısı ile boğuşurken, Oktay yıllardır şişelerin dibine gömdüğü acı mazisiyle yüzleşir. Kartal’ın mahallede sakladığı Bahar, Kartal’ın asıl yüzünü görünce aslında neyle karşı karşıya olduğunu iyice anlar ve tedirginlik yaşar. Efe’nin verdiği sözü tutmaması Leyla’nın öfkesini kabartır ve Efe’yle yüzleşmesine neden olur. Kartal ise Efe’nin ihanetiyle sarsılır ama çabuk toparlanır ve intikam almak için Efe’ye karşı hamle yapar. Eli kolu Kartal’ın bir hamlesiyle bağlanan Efe, Kartal’a rağmen ya da Kartal ile beraber hareket etmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.