Beşiktaş'ta Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba, futbolcularla bir araya geldi!

İsa Kethüda
05.12.2023 - 21:31 | Son Güncellenme: 05.12.2023 - 21:37

Trendyol Süper Lig takımlarından Beşiktaş'ta Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba; teknik ekip, Rıza Çalımbay ve futbolcularla bir araya geldi. İşte detaylar.

Beşiktaş'ta Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba, futbolcularla bir araya geldi!

Beşiktaş Kulübü'nde Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Feyyaz Uçar ile Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, teknik direktör Rıza Çalımbay, teknik ekip ve futbolcularla bir araya geldi.

Uçar ve Aybaba, Çalımbay’dan bilgi aldı

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette futbolcularla bir süre sohbet eden Uçar ve Aybaba, siyah-beyazlı takımın durumu hakkında Çalımbay’dan bilgi aldı.

"Hocamızın ve futbolcularımızın yanındayız"

Feyyaz Uçar, burada yaptığı açıklamada, “Mazbatamızı aldıktan sonra ilk işimiz Ümraniye’ye giderek takımımızla bir araya gelmek oldu. Hocamızın ve futbolcularımızın yanındayız. Eski başarılı günleri tekrarlamak istiyoruz. Takımımıza başarılar diliyoruz” diye konuştu.

"Desteğe geldik"

Samet Aybaba da siyah-beyazlılara destek için geldiklerini belirterek, "Hocamıza ve futbolcularımıza desteğe geldik. Her zaman takımımızın yanındayız. Her Beşiktaşlı gibi performansların yükselmesini ve takımın belli bir seviyeye gelmesini istiyoruz" ifadelerini kullandı.

"İnşallah yine birlikte güzel işler yaparız"

Teknik Direktör Rıza Çalımbay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba ile yeniden bir araya gelmekten dolayı mutluyum. Geçmiş dönemde birlikte çok güzel işler yaptık. İnşallah yine birlikte güzel işler yaparız.” değerlendirmesinde bulundu.

Beşiktaş, Fenerbahçe derbisinin hazırlıklarına başladı

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig'in 15. haftasında 9 Aralık Cumartesi günü sahasında Fenerbahçe ile oynayacağı derbi maçın hazırlıklarına başladı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, teknik direktör Rıza Çalımbay yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde kondisyon ve taktik ağırlıklı idman, yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Isınma koşuları ve pas çalışmasıyla başlayan idman, dar alanda oynanan çift kale maçla sona erdi.

Bu arada antrenmanı Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Feyyaz Uçar da takip etti.

Beşiktaş, hazırlıklarına yarın saat 11.00’de yapacağı antrenmanla devam edecek.

Domino Legend
4.2
Senin için hazırladığımız haberler