UFC Canlı izle | Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje maçı

S Sport Plus’tan UFC Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde! Dövüş severler, Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje maçı hangi kanalda, S Sport Plus şifresiz canlı seyret araştırmalarını sürdürüken, mücadele ile ilgili detaylara haberimizde yer verdik. İşte S Sport Plus’tan Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje maçı canlı izlemek için tüm detaylar
24 Ekim 2020 14:04- Son Güncelleme - 24 Ekim 2020 20:05
Google news abonelik

S Sport Plus’tan UFC Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje maçı canlı izleyin! UFC hafif sıklette kemerini korumak isteyen Khabib Nurmagomedov'un rakibi Justin Gaethje. Dövüş severlerin sorduğu  Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje maçı hangi kanalda, S Sport Plus şifresiz canlı seyret sorularının cevabı haberimizde! Dağıstanlı şampiyon Khabib Nurmagomedov yaklaşık bir yıllık aradan sonra yeniden kafeste. İşte S Sport Plus’tan Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje maçı canlı izlemek için tüm detaylar…

UFC: KHABIB NURMAGOMEDOV - JUSTIN GAETHJE MAÇI CANLI İZLE | S SPORT PLUS YAYIN

Türkiye’de ve dünyada geniş bir hayran kitlesi bulunan Dağıstanlı dövüşçü UFC hafif sıklet kemerini üçüncü kez korumak için yeniden Octagon’da. 'TheEagle', 24 Ekim Cumartesi günü saat 21:00’de başlayacak gecede nakavt ustası Justin Gaethje ile karşılaşacak.

Bu müthiş dövüş gecesi Türkiye’de canlı yayınla sadece S Sport Plus’ta yayınlanacak.

S SPORT PLUS CANLI İZLE | KHABİB - GAETHJE UFC MAÇI

 

 Khabib kafese S Sport Plus'ta dönüyor! 

'The Eagle' lakaplı Dağıstanlı şampiyon Khabib Nurmagomedov, UFC hafif sıklet kemerini üçüncü kez korumak için Justin Gaethje karşısında.

Son karşılaşmasını geçtiğimiz sene Eylül'de Dustin Poirier ile yapan ve kemerini korumayı başaran yenilmez şampiyon, Mayıs ayında Tony Ferguson'ı yenerek hafif sıklet geçici kemerini alan Justin Gaethje ile müthiş bir maça çıkıyor. 

S SPORT PLUS KHABIB - GAETHJE MAÇI CANLI İZLE

Son karşılaşmasını geçtiğimiz sene 7 Eylül 2019’da Dustin Poirier ile yapan ve kemerini korumayı başaran yenilmez şampiyon, 6 Ekim 2018’de de UFC tarihinin en sansasyonelmaçında Conor Mcgregor’u yenerek kemerini korumayı başarmıştı.

Hafif sıklet kemer maçı için Nurmagomedov’un karşısına çıkacak olan Justin Gaethje ise UFC tarihinde nakavtları ile tanınıyor. Gaethje, 10 Mayıs 2020’de efsanevi bir maç sonunda Tony Ferguson’ı yenerek hafif sıklet geçici kemerini almış ve Khabib ile karşılaşmaya hak kazanmıştı.

 

Çıktığı tüm karşılaşmalarda rakiplerine bariz üstünlük kuran Khabib’in Gaethje karşısındaki performansı, ikilinin hem ayakta hem de yerdeki mücadelesi dövüşseverler tarafından merakla bekleniyor.