Uğur Meleke: 'Bu sene Fenerbahçe bir sonuç aldıysa...'

9 Mayıs 2018 19:32- Son Güncelleme - 9 Mayıs 2018 19:32
Google news abonelik

Uğur Meleke, Radyospor'da yayınlanan Taktik programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Uğur Meleke'nin açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

Dany yorumu

"Dany’nin bu savunma performansı yeni değil. İnsanlar Rodrigues’ten bu çalımı nasıl yedi diye soruyor. Dany’den bahsediyoruz, Türkiye’de bu çalımı defalarca yedi. Dany dönene kadar Rodrigues çoktan gitmişti. Böyle çalımları kolay yiyen bir oyuncu."

Meleke: 'Bu sene Fenerbahçe bir sonuç aldıysa...'

"Aykut Kocaman, 11'ini çok olay değiştirebilen biri değil. Kendisinin de bu yönde açıklamaları var. Bir doğruda ısrar eden ve sonunda ondan iyi sonuç alacağına inanan bir insan. Bu sene Fenerbahçe bir sonuç aldıysa bu şekilde aldı."

"Akhisarspor’un bilet konusu güvenlik sebebiyle uygulanan bir uygulama olabilir ancak ikna edici bir açıklama yapmak lazım. Belki de haklı bir gerekçeleri vardır. İnsanları dikte etmek yerine kalp kazanmak lazım. Bilet sayısı konusunun anlaşmalı olduğunu düşünüyorum. Diyarbakır’da İstanbul takımlarının taraftarı daha fazla tribünler boş olsun mu istersin?"

Fenerbahçe'de yaşanan seçim heyecanı

"Ben ancak sokaktaki insanların görüşlerini duyabiliyorum. Fenerbahçe kongre üyelerinin fikrini bilmiyorum. Sokaktaki Fenerbahçelilerin bir değişim istediği hissediliyor. Ali Koç bu konuda sempati kazanmış birisi. Ancak sonucu kestirmek çok zor."

VAR sistemi

"Video hakemle ilgili offline testler yapılmıştı. Kupa finaliyle ilk defa bir resmi maçta video-hakem uygulanacak. Bu online testlere seneye de devam etmemiz gerekiyor. Süper Lig’de de testlerin uygulanması gerekiyor. Doğru bir adım atılmış." (AJANSSPOR)