AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Uğurcan Çakır açıkladı! "Liverpool..."

İlk Yayınlanma : 04 May 2020 - 16:49 / Son Güncelleme : 04 May 2020 - 17:05

Uğurcan Çakır açıkladı! "Liverpool..."

Trabzonspor'un eski teknik direktörü ve son olarak Artvin Hopaspor'da görev yapan Sadi Tekelioğlu'ndan Uğurcan Çakır hakkında gündeme bomba gibi düşecek açıklama geldi.

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Sadi Tekelioğlu, "Uğurcan'ın geçen sezon talibi vardı. Uğurcan'a İngiltere'deki takımlara gitmesi yönünde fikir verdim.

Uğurcan Çakır, Liverpool'u açıkladı!

Uğurcan Çakır'ı sezon sonunda Liverpool transfer edecektir. Liverpool'un teklifine Trabzonspor hayır demeyecektir. Uğurcan ile görüştüm. Liverpool'un kendisiyle lgilendiğini bana söyledi." şeklinde konuştu.

"Uğurcan, 50 milyon Euro"

Uğurcan Çakır'ın değerinin 50 milyon Euro olduğunu söyleyen Tekelioğlu, "Uğurcan için Trabzonspor'un gönlünden geçen 50 milyon Euro. Milan'ın kalecisine bakıyorum, sonra Uğurcan'a bakıyorum, sonra da diğer kalecilere bakıyorum. Uğurcan 50 milyon Euro etmeyecekse bu Uğurcan'ın suçu değil. Ülke futbolunun bu parayı etmemesiyle alakalı. Sanki Türkiye'nin bir kotası var. 50 milyon Euro bize fazla gelebilir ancak Avrupa için fazla değil." dedi

Öte yandan İngiliz basını, Liverpool'un Uğurcan Çakır transferinden vazgeçmediğini ve başarılı kalecinin gelecek sezon Kırmızılar'ın formasını giyeceğini yazdı.

33 maçta oynadı

Bu sezon Trabzonspor'da 33 maçta forma giyen 1996 doğumlu file bekçisi kalesinde 39 gol gördü.