Uğurcan Çakır'a transferde İtalya'dan talip!

26 Kasım 2019 11:21- Son Güncelleme - 26 Kasım 2019 11:23
Google news abonelik

Süper Lig’de bu sezon iddialı bir görüntü ortaya koyan Trabzonspor’un genç eldiveni Uğurcan Çakır ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Uğurcan Çakır’a İtalya’dan da talipli çıktı. Uğurcan Trabzonspor’dan ayrılıyor mu? Hangi takımdan transfer teklifi geldi? Detaylar ve gelişmeler haberde…

Uğurcan Çakır’a ilgi devam ediyor

Avrupa devlerinin Uğurcan Çakır'a olan ilgisi bitmiyor. Milli yıldızla Juventus ve Leipzig'in ardından Liverpool ve Lazio'nun ilgilendiği öğrenildi.

İtalyan basını Lazio’nun Uğurcan’a talip olduğunu iddia etti

İtalyan basını Lazio’nun Uğurcan’a talip olduğunu iddia etti

İngiliz basını, Liverpool'un Alisson'un yedeği olarak Trabzonsporlu eldiveni düşündüğünü yazarken, İtalyanlar ise Lazio'nun 23 yaşındaki kaleciyle yakından ilgilendiğini duyurdu.

Juventus ve Leipzig de devrede

Juventus ve Leipzig de devrede

Geçen hafta Juventus ve Leipzig'in Uğurcan'ı gündemlerine aldığı ifade edilmişti.

Uğurcan: ”Transferi düşünmüyorum”

Uğurcan Çakır kendisiyle yapılan röportajda, ”Adımın Avrupa takımlarıyla anılması gurur verici. Ama ben şu anda transferi değil, Trabzonspor’un başarısını düşünüyorum” demişti.

Uğurcan’ın menajeri: “Trabzonspor, Uğurcan için 20 milyon Euro ister”

Uğurcan’ın menajeri: “Trabzonspor, Uğurcan için 20 milyon Euro ister”

Futbolcunun menajeri Engin Kırkpınar Radyospor’a verdiği özel röportajda, ”Trabzonspor Kulübü’ne gelen resmi transfer teklifi yok. Devre arasında transfer olayları kolay olmuyor. Sezon sonunda ancak bir şeyler olabilir. Trabzonspor transfer için 20 milyon Euro ister” demişti. (AJANSSPOR)