• Diğerleri

“Umarım sözleşmesini feshetmek zorunda kalmam”

1 Haziran 2020 16:31- Son Güncelleme - 1 Haziran 2020 16:36
Google news abonelik

İtalya Serie A ekiplerinden Brescia’nın başkanı Massimo Cellino, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İtalyan forvet Balotelli’nin son zamanlarda yaptıklarından bahseden Cellino, yıldız oyuncunun sözleşmesini feshedilebileceğinin mesajını verdi.

“Kendi kurallarını koyuyor…”

Sezon sonu Brescia ile olan sözleşmesi bitecek olan Balotelli, geçtiğimiz hafta takım antrenmanına izinsiz bir şekilde çıkmamıştı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Brescia’nın başkanı Massimo Cellino: “Mario, kuralların üzerinde yaşıyor. Kendi kurallarını koyuyor ve onun kuralları üzerinden hareket ediyor. Ona çoğunlukla yapması gereken şeyleri söylemek zorunda kalıyorum. Ancak kendi istediği şeyleri yapmaya devam ediyor.”

“Umarım sözleşmesini feshetmek zorunda kalmam”

Balotelli’nin sözleşmesini feshedilebileceğinin mesajını veren Cellino: “Genç bir oyuncudan bahsetmiyorum. Mario Balotelli’den bahsediyorum. Kendisi artık 30 yaşında ve bazı şeylerin ciddiyetini anlaması gerekiyor. 2022 sezonu sonunda sözleşmesi bitiyor. Umarım erkenden onun sözleşmesini feshetmek zorunda kalmam. Çünkü bunu yapmak istemiyorum.” İfadelerini kullandı.

AJANSSPOR - DIŞ HABER

Mesut Özil - En Güzel 5 Gol | Premier League (2014/15 - 2017/18)