• Diğerleri

Ümraniyespor - Karagümrük (Canlı Skor)

Ümraniyespor Karagümrük maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde. TFF 1. Lig’in 29. hafta maçında Ümraniyespor, sahasında Karagümrük ile karşılaşıyor. Taraftarlar ise bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava Bein Sports Max 1 maç yayını arayışında. Peki Ümraniyespor Karagümrük maçı hangi kanalda? 1. Lig’de heyecan koronavirüs arasının ardından devam ediyor! Ümraniyespor Karagümrük maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde!
21 Haziran 2020 16:37- Son Güncelleme - 21 Haziran 2020 16:38
Google news abonelik

Bein Sports Max 1’den Ümraniyespor Karagümrük maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde! TFF 1. Lig’de Ümraniyespor, kendi evinde Karagümrük ile karşı karşıya geliyor. Taraftarlar ise bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava Bein Sports Max 1 maç yayını arayışında. Peki Ümraniye Karagümrük maçı hangi kanalda? Koronavirüs arasının ardından TFF 1. Lig geri dönüyor! Ümraniye Karagümrük maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde!

ÜMRANİYESPOR KARAGÜMRÜK MAÇI HANGİ KANALDAN CANLI İZLENECEK?

TFF 1. Lig’in 29. haftasında 21 Haziran Pazar saat 17:30’da oynanacak Ümraniyespor Karagümrük maçı Bein Sports Max 1’den canlı izlenecek. Maçın canlı anlatımı ve simülasyonu ise haberimizde olacak.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 5