• Diğerleri

Umut Nayir'den 27. yaş günü mesajı

28 Haziran 2020 17:51- Son Güncelleme - 28 Haziran 2020 17:54
Google news abonelik

Beşiktaş forması giyen Umut Nayir, 27. yaş günü ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Nayir, "Hoş geldin 27. yaşım ve teşekkürler çok da şikayet edemeyeceğim 26 yılım" dedi. 

AJANSSPOR-HABER

Paylaşımda, "Yarın dünden farklı olmayacak belki. Sürüp giden bir hayatta yaptığımız tanımlamalardan biri belki de; herhangi bir özelliği olmayan... İnsanlar yeni umutlara, kendilerini ayağa kaldıracak yeni bir motivasyona tutunmayı seviyor o yüzden bu kadar anlam yüklüyor da olabilir bu güne. Nasıl baktığınız size kalmış ama ben bu sene yeni umuda tutunmak istiyorum. Düş kırıklıklarımı onarmak istiyorum. Kurduğum yeni hayallere doğru koşmanın mutluluğunu yaşamak istiyorum.

İlk kez geçen yaş günümde bir anlam yüklemek istemiştim bu güne belki de sevdiklerimden uzakta kalmanın getirdiği duygusallıkla. Bu sefer farklı sebeplerden ötürüyine bir başıma girsem de yeni yaşıma, çok daha özel ve mutlu hissediyorum kendimi. Yaşadığım bu ömrü bana özel ve güzel kılan, ucundan da olsa hayatıma dokunmuş herkese sonsuz teşekkürler. Hoş geldin 27. yaşım ve teşekkürler çok da şikayet edemeyeceğim 26 yılım" diyerek sözlerini tamamladı. 

Öyle bir gol kaçırdı ki! Boş kale...