Unai Emery'den Nicolo Zaniolo açıklaması! Bonsevisi alınacak mı?

Ali Bozkurt
02.10.2023 - 09:47 | Son Güncellenme: 02.10.2023 - 09:51

Premier Lig ekiplerinden Aston Villa'nın teknik direktörü Unai Emery, Galatasaray'dan kiraladıkları Nicolo Zaniolo'nun gösterdiği performans hakkında açıklama yaptı.

Unai Emery'den Nicolo Zaniolo açıklaması! Bonsevisi alınacak mı?

AJANSSPOR HABER

Aston Villa Teknik Direktörü Unai Emery, sezon başında Galatasaray'dan kiralık olarak kadroya transfer edilen Nicolo Zaniolo hakkında açıklamalarda bulundu. 

 

''Zaniolo'dan memnunum''

Nicolo Zaniolo'nun adaptasyon sürecini iyi geçirdiğini belirten Unai Emery, "Zaniolo ile konuşmak ve onunla çalışmak çok kolay. İlk günden itibaren bize karşı davranışları ve bağlılığı çok iyi. Adaptasyonu çok iyi gidiyor ve iyi oynuyor" dedi.

''Farklı pozisyonlarda kullanmak istedim''

Nicolo Zaniolo'yu farklı bölgelerde kullanmayı planladığını dile getiren Unai Emery, "Daha çok sağ kanatta oynuyordu ama şimdi sol tarafta oynamasına ihtiyacımız vardı. Sol kanatta oynamaya uygun da ve orada oynarken ve takıma yardım ederken gerçekten iyi hissediyordu. Onu farklı pozisyonlarda kullanacağım ve ondan çok memnunum" ifadelerini kullandı.

Bonservisi alınacak mı?

Nicolo Zaniolo'nun performansından memnun olduğunu söyleyen Unai Emery, kendisine gelen oyuncunun bonservisi alınaca mı sorusuna ise yetkilileri işaret ederek kendisinin alanı olmadığını ifade etti.

Nicolo Zaniolo, Aston Villa formasını şu ana kadar 7 resmi maçta giydi. 24 yaşındaki oyuncu bu süreçte gol ya da asist üretemedi.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler