Demet Akalın, Kocaelispor’un Yönetimine Girmek İstedi

İsa Kethüda
31.05.2023 - 12:37 | Son Güncellenme: 31.05.2023 - 12:40

Kocaelispor’un şampiyonluk kutlamalarına katılamadığı için duyduğu üzüntüyü dile getiren ünlü sanatçı Demet Akalın, yönetime de girmek istedi. Detaylar.

Demet Akalın, Kocaelispor’un Yönetimine Girmek İstedi

Hafta sonu olağan seçimli mali genel kurul yapacak olan Kocaelispor’un sürpriz başkan adayı Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın yönetim kurulu başkanı olduğu firmasının kutlama gecesinde ünlü sanatçı Demet Akalın ile aralarında ilginç diyaloglar yaşandı. 

Demet Akalın, konser vermek için sahneye çıktı

Nefise Karatay’ın sunuculuk yaptığı, Canan Enderson ve Ahmet Şerif İzgören gibi tanınmış isimlerin de katıldığı gecede Kocaelili Demet Akalın, konser vermek için sahneye çıktı. 

Forma hediye edildi

Kocaelispor camiasının tanınmış isimlerinden Mehmet Açık, üzerinde ünlü sanatçısının isminin yazılı olduğu 41 numaralı Kocaelispor forması hediye etti. 

İlgini Çekebilir
Portekizli teknik adamdan F.Bahçe'ye ret!
Habere Git

"Şampiyonluk kutlamalarına katılamadım"

Kocaelispor’un şampiyonluk kutlamalarına katılamadığı için üzüntüsünü dile getiren Akalın, “Şampiyonluk kutlamalarına katılamadım, Avustralya’daydım. Yoksa gelmez miydim?” dedi.

Organizasyonun ev sahibi Evrim Kırmızıtaş Başaran ise araya girerek, “Ben Kocaelispor’un başkan adayıyım. Seneye takımı ben şampiyon yapacağım. Ona gelirsin” ifadelerini kullandı. 

"Beni de yönetime alsana"

Bunun üzerine Akalın, “Beni de yönetime alsana” diye konuştu.

İlgini Çekebilir
Beşiktaş'a Rumen yıldız!
Habere Git
bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler