• Diğerleri

Ünlüler Kobe Bryant için yasta

27 Ocak 2020 19:08- Son Güncelleme - 27 Ocak 2020 16:49
Google news abonelik

Geçirdiği helikopter kazası sonucnunda 13 yaşındaki kızı Gianna Maria ile birlikte hayatını kaybeden NBA efsanesi için sadece spor camiası yasta değil. Farklı sektörlerden birçok ünlü isim de, Kobe'nin vefatı ile ilgili üzüntülerini sosyal medya hesaplarından dile getirdi. 

"Hepimize ne kadar etkisi olduğunu ve kalbimizde yaşayacağını lütfen bilin. En derin duygularımla başsağlığı diliyorum. Dualarımız, bu gerçek kahramanın ailesiyle..."

Vin Diesel (ABD'li aktör)

"Aile. Kobe'nin paylaşımlarına bakıp Alex (Rodriguez) ile onunla olan anılarımızı konuşurken, onun hakkında bir şey hatırladık. En gürültülü gerçek budur; aile en önemli şeydir. Bu kaybın derin üzüntüsündeyiz ama bu üzüntü, Vanessa'nın (Kobe'nin eşi) yaşadıklarının yanında bir kum tanesi. Tüm sevgilerim ve dualarım seninle ve çocuklarınla. Hayatın en adaletsiz olan şeyi, aynı günde eşini ve bir evladını kaybetmek. Vanessa, güçlü kalman için dua ediyorum. Tanrı bu yürek yakan anlarında sana yardımcın olsun."

Jennifer Lopez (Porto Riko asıllı ABD'li şarkıcı)

Bu sabah senin ve melek kızın Gianna'nın herkesi yıkan ve kelimelerin kifayetsiz kaldığı gidişinizi duyarak uyandık. En derin duygularımla güzel Bryant Ailesi'ne başsağlığı dilerim. Ruhun en yüksekte dinlensin."

Naomi Campbell (Britanyalı süpermodel)

"Kobe sahada bir efsaneydi ve henüz ikinci baharının başındaydı. Gianna'nın kaybı da bizi daha da üzdü. Michelle ve ben bu akla gelmeyecek durumda, Vanessa ve tüm Bryant Ailesi'ne sevgimizi ve dualarımızı iletiriz."

Barrack Obaman (ABD Eski Başkanı) 

"Haberlerde basketbol efsanesi ve 3 kişinin daha, Kaliforniya'da bir helikopter kazasında öldüğü belirtiliyor. Bu korkunç bir haber! Kobe Bryant, tüm zamanların en iyi basketbolcularından biri olmasına rağmen hayatına yeni başlamıştı. Ailesini çok severdi ve geleceğe karşı güçlü bir tutkusu vardı. Güzel kızı Gianna'ın da vefatı, bu durumu daha da yıkıcı hale getiriyor. Melania ve ben, tüm derin duygularımızla Vanessa ve muazzam Bryant Ailesi'ne başsağlığı dileriz. Tanrı hep sizinle olsun."

Donald Trump (ABD Başkanı)

"Asla başka bir 24/8 olmayacak. Mekanınız cennet olsun. Dualarım ailesiyle. Daima ve daima bir kral olarak kalacaksın."

Snoop Dogg (ABD'li rapçi)

"Sen yıllarca dünyanın %99.9’undan daha fazla çalış, kariyerin için, ailen için, basketbol için. Dünyanın baskısını çek ve kaldır. Tam hayatını yaşayacağın, ailenle zaman geçireceğin zamana gelince taş gibi sağlıklıyken böyle şanssız, kahpe bir ölümle birden herşey bitsin. Hiç adil değilsin hayat. Hiç... Jenerasyonumuzun Jordan’ı, Muhammed Ali’si, Pele’si, Elvisi, herşeyi...Bir daha örneği olmayacak 3-5 insandan biri. Dünyanın başı sağolsun."

Ben Fero (Türk rapçi) 

Union Berlin - Bayern Münih (0-2) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20