AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Usman vs Covington dövüşü S Sport'ta!

İlk Yayınlanma : 14 Ara 2019 - 22:00 / Son Güncelleme : 14 Ara 2019 - 22:03

S Sport Plus’tan UFC 245’de Usman vs Covington kemer için Octagon’a çıkıyor. Dövüşseverler, bu maçı canlı izlemek için şifresiz yayın arayışında. Peki UFC hangi kanaldan canlı izlenir? Usman vs Covington dövüşü S Sport Plus’ta!

Usman vs Covington dövüşü S Sport'ta!

MMA severler, UFC’de tarihi bir geceye hazır olun! UFC 245’te üç unvan maçı bir arada. S Sport Plus’tan UFC 245’de Usman vs Covington kemer için Octagon’a çıkıyor. Dövüşseverler, bu maçı canlı izlemek için şifresiz yayın arayışında. Peki UFC hangi kanaldan canlı izlenir? Usman vs Covington dövüşü S Sport Plus’ta!

UFC S SPORT PLUS CANLI İZLE: USMAN VS COVINGTON DÖVÜŞÜ

UFC 245’de Usman vs Covington kemer için Octagon’a çıkıyor. Dövüş severler, bu maçı S Sport Plus'tan canlı izlenecek.

USMAN VS COVINGTON DÖVÜŞÜ CANLI İZLE

MMA severler, UFC’de tarihi bir geceye hazır olun! UFC 245’te üç unvan maçı bir arada. Kadınlar horoz sıklette Amanda Nunes vs De Randamie, erkekler tüy sıklette Max Holloway vs Volkanovski ve orta sıklette Usman vs Covington kemer için Octagon’a çıkıyor. Usman vs Covington mücadelesinin galibi özellikle merak ediliyor. Zira bu maçı kazanan dövüşçünün önümüzdeki aylarda BMF (Baddest Mother F***er) kemeri sahibi Jorge Masvidal ile yeni bir unvan maçına çıkması bekleniyor.  Holloway vs Volkanovski mücadelesinde ise, UFC’nin en seri vuruşlara sahip dövüşçüsü Max Holloway bu kez ünvanını Volkanovski karşısında korumaya çalışacak. Holloway, 2017’de Jose Aldo’dan aldığı kemeri, Jose Aldo, Brian Ortega ve Franki Edgar’a karşı korumayı başarmıştı. Rakibi Volkanovski, Holloway karşısında özellikle yerde avantaj sağlayabilecek bir dövüşçü.