Utku Yuvakuran'ın yeni takımı belli oldu! Resmi açıklama geldi...

Ümraniyespor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, Beşiktaş'tan kaleci Utku Yuvakuran ve Galatasaray'ın genç futbolcusu Erkan Süer'in transferleri hakkında konuştu. Utku Yuvakuran, Ümraniyespor'la anlaştı mı? Erkan Süer, Galatasaray'dan ayrılacak mı? İşte detaylar...
7 Ağustos 2020 16:17- Son Güncelleme - 7 Ağustos 2020 16:22
Google news abonelik


Ümraniyespor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, Utku Yuvakuran ve Erkan Süer'in transferi hakkında konuştu.

'Utku Yuvakuran ile prensip anlaşmasına vardık'

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Sait Karafırtınalar, "Beşiktaş'tan kaleci Utku Yuvakuran ile prensip anlaşmasına vardık. Utku, 1 sezon takımımızda kiralık olarak forma giyecek. Utku ile anlaşmamızın resmiyet kazanması için Beşiktaş'ın kaleci transferini bekliyoruz." dedi.

Erkan Süer transferi neden olmasın?

'Galatasaray'a Erkan Süer için teklifiniz oldu mu?' sorusuna Karafırtınalar, "Teklifimiz olmadı. Fakat Erkan Süer'in ismini hatırtlattığınız için teşekkür ederim. Neden olmasın? Erkan ile Boluspor'da çalışmıştık. Ekip olarak genç oyunculara karşı pozitifiz. Boluspor'da Umut Meraş, Altay'da Cenk Özkaçar, Buca'da Taylan Antalyalı ile çalışmıştık. Şu anda bu futbolcular da önemli kulüplerdeler." cevabını verdi. 

3 transfer yolda!

3 transfer yolda!

Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Sait Karafırtınalar, "3 transferimiz daha olacak. Bu sezon hedefi kovalayan bir takım oluşturacağız." ifadelerini kullandı. 

11 kişi kaleyi kapattı! Duvar oldular...