AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne oluyor?

İlk Yayınlanma : 05 Nis 2021 - 18:06 / Son Güncelleme : 05 Nis 2021 - 18:10

Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm fragmanı izle. İzleyiciler dizinin yeni bölümünü izlemek için araştırmalar yapmaya başladı. Peki Uyanış Büyük Selçuklu dizisini nasıl izlerim? İşte Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm fragmanı YouTube izle hakkında tüm detaylar haberimizde yer alıyor. Başrolleri hikayesi nedir, 28. bölüm fragmanı izle, Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm fragmanı izle gibi aramalar sürüyor. Yeni bölümden ilk sahne ve ön izleme yayınlandı mı? Tüm detaylar haberimizde yer alıyor...

Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne oluyor?

Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm fragmanı izle. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne oluyor? Dizinin yeni bölümünü seyreden takipçiler; gelecek haftaki dizi hikayesini öğrenebilmek için araştırmalara başladı. Sultan Melikşah'ın fedaisi haline gelen Sencer'i ne gibi zorluklar bekliyor? Kıpçak Halkı ile Selçuklu Türkleri arasında savaş çıkacak mı? Kıpçak Sultanından olan bebek, aradaki bu gerilimi azaltacak mı? İşte, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 28. bölümüne dair detaylar.
 

Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Milyonlarca kişi tarafından takip edilen dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölüm fragmanı, genellikle yeni bölüm yayınlandıktan 1-2 gün sonra YouTube'a yükleniyor.

Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm özeti

Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Selçuklu Hükümdarı Sultan Alparslan’ın ölümünün ardından tahta geçen Melikşah, aynı gün Kıpçak hatunu Başulu’yu doğum yaparken kaybetmiştir. Kıpçak-Selçuklu düşmanlığı sebebiyle yeni doğan bebek, devletin geleceğini tehlikeye düşüreceğinden Nizamülmülk’e emanet edilmek zorundadır. Doğumundan itibaren kaderinin devletle bir yazıldığı, ölene kadar da tek gayesinin devlete hizmet olacağı düsturuyla yetişen Sencer, yıllarca aldığı eğitimle idealist bir kahramana dönüşür ve bu kahramanlıklar onu Sultan Melikşah’ın fedaisi yapar. Nizamülmülk’ün en güvendiği adamlarından olan Sencer, devleti için tüm zorlu görevleri üstlenmeye hazırdır.

Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı

 

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin oyuncuları

Buğra Gülsoy - Sultan Melikşah
Hatice Şendil - Terken Hatun
Gürkan Uygun - Hasan Sabbah
Ekin Koç - Ahmed Sencer
Leyla Lydia Tuğutlu - Elçin
İlker Kızmaz - Arslantaş
Mehmet Özgür - Nizamülmülk
Cemal Toktaş - İmam Gazali
Osman Sonant - Andreas
Sevda Erginci - Turna
Murat Garipağaoğlu - Fâtımîler Lideri
Bülent Alkış - Ömer Hayyam
Çiğdem Selışık Onat - Seferiye Hatun
Serdar Kılıç - Sultan Alparslan
Ali Gözüşirin - Muhammed Tapar
Leyla Feray - Gevher Hatun