Vahşetin Çağrısı Filmi Konusu Nedir, Oyuncu Kadrosu Ve Vizyon Tarihi

Ali Bozkurt
25.06.2023 - 10:31 | Son Güncellenme: 25.06.2023 - 10:38

Başrollerinde tecrübeli aktör Harrison Ford’un yer aldığı Vahşetin Çağrısı filmi merak konusu olmaya başlandı. Konusu nedir, oyuncuları kimler ve izle gibi detaylar haberde.

Vahşetin Çağrısı Filmi Konusu Nedir, Oyuncu Kadrosu Ve Vizyon Tarihi

AJANSSPOR HABER

Başrollerinde tecrübeli aktör Harrison Ford’un yer aldığı Vahşetin Çağrısı filmi 24 Haziran Cumartesi akşamı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıktı.  Peki konusu nedir ve fragmanı nasıl izlerim? İşte Vahşetin Çağrısı filmi hakkında detaylar...

Vahşetin Çağrısı filmi konusu nedir?

24 Haziran Cumartesi akşamı Atv’de yayınlanan Vahşetin Çağrısı filmi oyuncuları ve konusu ile ekran karşısındaki izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Bir kızak köpeğinin, Alaska'da vahşi yaşamda hayatta kalmak için verdiği mücadeleyi konu edinen filmin başrollerinde dünyaca ünlü oyuncu Harrison Ford yer alıyor.  2020 yılında vizyona giren film 100 dakika uzunluğa sahip.

Vahştin Çağrısı, bir kızak köpeğinin, Alaska'da vahşi yaşamda hayatta kalmak için verdiği mücadele konu ediliyor. Bir kızak köpeği olan Buck, Kaliforniya'daki hayatından koparılarak kızak çekmesi için Alaska'ya götürülür. Bir anda mutlu yuvasından ayrılıp hayatı tepetaklak olan Buck, Alaska'nın zorlu yaşamına uyum sağlamaya çalışır. Posta dağıtım işinin çaylağı olan Buck, gün geçtike bu dünyaya alışır. Onun bu vahşi hayata alışma sürecinde yaşadıkları, Buck'un kendisini keşfetmesini sağlayacaktır.

Vahşetin Çağrısı filmi oyuncuları

Harrison Ford

Omar Sy

Cara Gee

Dan Stevens

Karen Gillan

Bradley Whitford

Vahşetin Çağrısı filmi ne zaman oynayacak?

Vahşetin Çağrısı filmi dün (24 Haziran Cumartesi) günü ATV de ücretsiz olarak yayımlandı.

Vahşetin Çağrısı filmi yönetmeni kim?

Jack London'ın 1903 tarihli aynı adlı romanına dayanan filmin yönetmen koltuğunda Chris Sanders oturuyor.

Vahşetin Çağrısı gerçek mi?

Harrison Ford'un oynadığı 20th Century Fox'un “Vahşetin Çağrısı” filmindeki köpek bilgisayar animasyonu olabilir ama Buck aynı zamanda gerçek hayattaki bir kurtarma köpeğine dayanıyor.

Vahşetin Çağrısı film animasyon mu?

Jack London'ın Beyaz Diş romanından uyarlanan animasyon film geçen yıl vizyona girmişti. Beyaz Diş'le tersine bir değişimle konu olarak benzerlikleri bulunan The Call of The Wild / Vahşetin Çağrısı bir köpeğin doğanın ve insanlığın zorlu koşullarında özüne dönme hikayesini anlatıyor.

Vahşetin Çağrısı nasıl izlenir?

YouTube Premium.
blutv.
puhutv.

Vahşetin Çağrısı ve Beyaz Diş aynı mı?

Birincisi orijinal adı “The Cal Of The Wild“ yani “Vahşetin Çağrısı” diğer kitap ise “White Fang“ adlı Türkçesi “Beyaz Diş” romanıdır.

Vahşetin Çağrısı nerede geçiyor?

Vahştin Çağrısı, bir kızak köpeğinin, Alaska'da vahşi yaşamda hayatta kalmak için verdiği mücadele konu ediliyor. Bir kızak köpeği olan Buck, Kaliforniya'daki hayatından koparılarak kızak çekmesi için Alaska'ya götürülür.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler