VakıfBank aradığı smaçörü Santarelli'nin takımında buldu!

Aleyna Gürgen
05.12.2023 - 19:50 | Son Güncellenme: 06.12.2023 - 22:28

Vodafone Sultanlar Ligi'nden VakıfBank smaçör transferi listesine Daniele Santarelli'nin takımı Imoco Volley Conegliano'dan genç bir oyuncuyu ekledi.

VakıfBank aradığı smaçörü Santarelli'nin takımında buldu!

VakıfBank Spor Kulübü kadrosunu güçlendirmek için çalışmalara devam ediyor. Sarı-Siyahlı ekibin smaçör pozisyonu için Daniele Santarelli'nin de başantrenörlüğünü üstlendiği Imoco Volley Conegliano'dan Kathryn Plummer'ı transfer listesine eklediği aktarıldı. 

İlgini Çekebilir
VakıfBank yıldızı Brezilya'nın en iyisi!
Habere Git

VakıfBank'ta gözler İtalya'da

La Gazzetta dello Sport'tan Gian Luca Pasini'ye göre VakıfBank, İtalya'da forma giyen Kathryn Plummer ile ilgileniyor. Plummer güncel olarak İtalyan ekibi Imoco Volley Conegliano'da smaçör pozisyonunda yer alıyor. Conegliano'nun başantrenörlüğünü ise Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başantrenörü Daniele Santarelli üstleniyor.

İlgini Çekebilir
VakıfBank ve Santarelli aynı oyuncuyu istiyor
Habere Git

Kathryn Plummer kimdir?

Amerikalı voleybolcu Kathryn Plummer, 16 Ekim 1998'de Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinde dünyaya geldi. Daha önce Stanford Üniversitesi'nde forma giyen 25 yaşındaki smaçör daha sonrasında İtalya'da Saugella Team Monza ve Japonya'da Denso Airybees'te yer aldı. Plummer güncel olarak İtalyan ekibi Imoco Volley Conegliano'da oynuyor. 

FIFA World Cup 2022
3.5
Senin için hazırladığımız haberler