AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Beşiktaş'ta Valerien Ismael'e Türk yardımcı! İlhan Mansız ya da Ahmet Dursun

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 05 May 2022 - 09:34 / Son Güncelleme : 05 May 2022 - 09:39

Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Valerien Ismael’in ekibine yerli bir yardımcı antrenör eklemeyi planlıyor. siyah beyazlıların iki eski futbolcusunun adı geçiyor. İşte detaylar...

Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Valerien Ismael'in ekibine yerli bir yardımcı antrenör eklemeyi planlıyor. Sportif Direktör Ceyhun Kazancı'nın gelecek sezon için çeşitli isimler üzerinde çalıştığı ifade edildi. Tespit edilen isimlerin önümüzdeki günlerde Ismael'e sunulacağı aktarıldı.

Valerien Ismael yerli yardımcıya sıcak bakıyor

Fotomaç'ta yer alan habere göre; 46 yaşındaki Fransız hocanın, Türk oyuncularla daha yakın ilişki kurmak için yerli yardımcı fikrine sıcak baktığı vurgulandı. 

AHmet Dursun'un adı geçiyor

Yerli yardımcı konusunda adı geçen ilk ismin de Ahmet Dursun olduğu ifade edildi. Bu gelişmenin hemen ardından Ahmet Dursun'un son yaptığı paylaşım dikkat çekti. Beşiktaş'ın eski golcüsü, Beşiktaş formalı fotoğrafını paylaşıp "Yakında" yazarken bu ifade kafaları karıştırdı.

İkinci aday İlhan Mansız

Bir süredir Ismael'e yerli bir yardımcı hoca arandığı konuşulurken Ahmet Dursun'un da adaylar arasında bulunduğu ileri sürüldü. Dursun'un yanı sıra İlhan Mansız ismi de ortaya atılırken önümüzdeki günlerde yerli yardımcı konusunun netleşmesi bekleniyor.