"Van Persie'den nefret ediyorum"

27 Ağustos 2017 12:51- Son Güncelleme - 27 Ağustos 2017 12:51
Google news abonelik

Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin, Fenerbahçe'de tartışmaların odak noktasındaki isim Robin Van Persie ile ilgili flaş sözler söyledi. İşte o sözler : 

Bir tane Fenerbahçe yöneticisi çıksın, şu Van Persie'nin parasını versin, göndersin. Fenerbahçe taraftarı para toplasın göndersin.
Galatasaray, Sneijder'i yolladı. Sneijder'i... Van Persie bitmiş. Van Persie'yi milli takıma alan Hollanda da bitmiş. Aykut hocayı anlamıyorum. Van Persie'den nefret ediyorum.
Van Persie'yi Fenerbahçe'den kurtaracak babayiğit bir yönetici arıyorum. Artık kurtulun şu adamdan.

Van Persie'den nefret ediyorum. Sahada sümkürmekten başka bir şey yapmıyor.

MAHALLE TAKIMINA...

MAHALLE TAKIMINA...

Fenerbahçeli arkadaşlar. Vardar gibi mahalle takımına elendiniz. Van Persie'ye bakın nerede? Skrtel nerede?

Van Persie'nin özel hayatıyla ilgili konuşmam. Gözümle gördüğüm şeyler var ama söylemiyorum. Kendine bakmıyor. Sürekli geziyor. Bu Van Persie'ye sahip çıkan savunan biri varsa o, Fenerbahçe düşmanıdır.

FORVET ALIN

FORVET ALIN

Fenerbahçe'ye 3 adam lazım. Van Persie'den umudunuzu kesin. Bundan bir şey olmaz. Soldado da yetmez. Üst düzey bir forvet alın.

Oynamayan adama protesyonuzu yapın. Koşan adama yapmayın. Van Persie 3 senedir ense yapıyor. Adam banka teminatlı sözleşme yapmış.
Fenerbahçe'nin transferleri iyi değil. Valbuena, Giuliano iyi ama yetmez. Denenmişleri falan denemeyin.

VOLKAN'A YAPILAN..

VOLKAN'A YAPILAN..

.Volkan Demirel kellesini koydu bu takım için ama şimdi olanlara bakın. Volan'a yapılana, kendime yapılmış gibi üzüldüm. Takım kötü çünkü. İyi oyuncu alın.

OĞUZHAN YORUMU

OĞUZHAN YORUMU

Oğuzhan'ın milli takıma alınamamasını anlamıyorum. Emre Belözoğlu ve Arda Turan dışında kadrodaki herkesten daha iyi oyuncu. Ama Oğuzhan da fizik olarak güçlensin. Böyle olmuyor.

KAFA KAFAYA OYNAR

KAFA KAFAYA OYNAR

Galatasaray ile Beşiktaş bu sezon kafa kafaya oynar gibi görünüyor. Fenerbahçe transfer yapmazsa işi zor. Başakşehir ise Avrupa'da oynayacak.

G.SARAY AĞIR BASAR

G.SARAY AĞIR BASAR

Beşiktaş şu an fizik olarak hazır değil. Galatasaray'ın şu anki görüntüsü daha iyi ama Beşiktaş'ın rakipleri daha zordu. Türk Telekom'da maç yapsalar ama Galatasaray şu an ağır basar.(Spor Arena)