Melissa Vargas'tan bir iyi bir de kötü haber!

Aleyna Gürgen
29.11.2023 - 19:19 | Son Güncellenme: 29.11.2023 - 20:01

Çin ekibi Tianjin Bohai Bank'ta forma giyen Filenin Sultanları'ndan Melissa Vargas'tan geçirdiği sakatlık hakkında bir iyi bir de kötü haber geldi.

Melissa Vargas'tan bir iyi bir de kötü haber!

Sultanlar Ligi ekibi Fenerbahçe Opet oyuncusu Melissa Vargas omzundaki sakatlığı ile sevenlerini endişelendirdi. Çin takımı Tianjin Bohai Bank'ta kiralık olarak forma giyen tecrübeli voleybolcunun son olarak ameliyat olacağı söylenirken Volley News, Vargas'ın sakatlığı hakkında iki yeni gelişmeyi aktardı. 

İlgini Çekebilir
Vargas'ın sakatlığında flaş gelişme: Ameliyat...
Habere Git

Vargas ameliyat mı olacak?

Geçtiğimiz günlerde Melissa Vargas'ın daha öncesinde omzundan yaşadığı bir sakatlığın tekrarladığı belirtildi. Genç voleybolcunun sakatlığının ciddi olduğu belirtilirken Sports TV'deki 5. Set'te Burcu Hakyemez, Vargas'ın ciddi bir yırtığının olduğunu söyledi. Savaş Eskigülek ise Hakyemez'e "Benim öğrendiğime göre sanki ameliyatsız geçmeyecekmiş gibi görünüyor. Vargas'ın çok güçlü bir yapısı var ama ameliyatsız geçmeyecekmiş gibi bir görüntü olduğu ilk gelen bilgiler arasında. İnanılmaz bir fizik tedavi süreci geçiriyor şu an bu arada." sözleriyle yanıt verdi. Hakyemez ayrıca Esra Gümüş'ü kendisine Vargas'ın yırtığının oldukça büyük olduğunu ve fizik tedavi ile toparlama ihtimallerinin çok zor gözükktüğünü söylediğini belirtti. 

Vargas'tan iyi haber!

Sakatlık haberleri ile taraftarları endişelendiren Melissa Vargas'tan iki yeni haber geldi. Volley News tarafından aktarılan bilgilere göre genç voleybolcunun sakatlığı yüzünden ameliyat olması gerekmiyor. Haberin detaylarında ise Vargas'ta konservatif tedavinin etkili olduğu görüldüğü ve omzunun gün geçtikçe iyileştiği aktarıldı. Milli voleybolcu kas kuvvetini geri kazanmak için yakında özel bir çalışmaya başlayacak. Oyuncunun tedavisinde atılan adımlara göre ise iyileşme süreci takvimleştirilecek. 

İlgini Çekebilir
Melissa Vargas'tan Çin ekibine kötü haber!
Habere Git

Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda Vargas olacak mı?

Volley News tarafından aktarılan bir diğer bilgiye göre ise Melissa Vargas, Çin ekibi Tianjin Bohai Bank için Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda forma giyemeyecek. 

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler