• Diğerleri

Ve Beşiktaş Beko'yu resmen duyurdu

31 Mayıs 2020 21:05- Son Güncelleme - 31 Mayıs 2020 21:17
Google news abonelik

Beşiktaş Kulübü, yeni sponsorunu Beko müziği ve "Efsane geri dönüyor" ifadesi ile duyurdu. Siyah beyazlılar,  Beko ile yaptığı yeni anlaşmayı 1 Haziran Pazartesi saat 11.00'de açıklayacak.

Vodafone'un gelecek sezon yola devam etmeyeceğini açıklamasının ardından siyah beyazlılar, formasının sırtında yer alan Beko ile göğüs sponsorluğu için anlaştı.

Beşiktaş Kulübü, bu anlaşmayı sosyal medya hesabından "Efsane geri dönüyor" ifadesiyle paylaştığı Beko müziğinin olduğu video ile duyurdu.

Beşiktaş'ın paylaşımı

Beşiktaş ile Beko arasında yapılacak anlaşmada konuşulan rakam yıllık 30 milyon lira! Anlaşmanın süresinin ise 3 yıllık olması bekleniyor. Böylece resmi imzalar atıldığında siyah beyazlılar 3 yıllığına 90 milyon liralık önemli bir gelire sahip olacak.

BEŞİKTAŞ'A GÖĞSÜNDEN 90 MİLYON LİRA HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

100. yılda da Beko vardı

Metin-Ali-Feyyaz'dan 100. yıldaki şampiyon kadroya kadar yıllarca Beşiktaş'ın göğüs sponsorluğunu yapan Beko, taraftarın da çok sevdiği bir marka. 'Beko reklamlı Beşiktaş formaları' taraftarlar arasında ayrı bir öneme sahip, çünkü bu forma 'altın yılları' çağrıştırıyor.

Sergen Yalçın'ın, kulübün 100. yılında Galatasaray'a attığı ve ünlü spiker Ercan Taner'in 'Sergen attı şampiyonluk geldi' sözüyle efsaneleşen golünde üzerindeki formada Beko yazılması da bir diğer anlamlı detay.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Rio sahilinde yaptıkları şov ile ilgi odağı oldular