Ve patladı: 'Hayatımın hiçbir döneminde...'

23 Nisan 2020 15:03- Son Güncelleme - 23 Nisan 2020 15:05
Google news abonelik

Beşiktaş'ın kaptanı Burak Yılmaz, son dönemde indirim konusunda geri adım atmadığı haberleriyle gündeme geliyordu. Yıldız golcü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla üzerine düşenin fazlasını yapmaya hazır olduğunu bildirdi. İşte o açıklama:

"Hayatımın hiçbir döneminde hiçbir konuda para önceliğim olmadı. Hedeflerime ulaşmak için her zaman maddi konularda fedakarlıkta bulundum. Şu an tüm dünya olarak bir illet ile mücadele ederken alacak-verecek peşinde koşacak bir insan olmadığımı anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum. Ancak ülkece birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde gündemi gerçeğe aykırı olarak işgal eden bir konuda sadece ve sadece camiamıza küçük bir hatırlatma yapmak isterim. Bugün de yarın da ve ne zaman gerekirse o zaman da gerek ülkem için ve gerekse Beşiktaş’ım için üzerime düşenin fazlasını her zaman yaptım ve yine yaparım."

Geçtiğimiz günlerde tesislere gelerek idmana çıkan Burak, ardından başkan Ahmet Nur Çebi ile özel bir görüşme gerçekleştirmişti. 

Çebi ile maaş indirimi konusunu konuşan deneyimli ismin anlaşma sağlayamadığı, hatta Beşiktaş'ın Instagram hesabında çıkacağı canlı yayını iptal ettiği iddia edilmişti. 

Kadın futbolcudan artistik gol