Vedat Muriç - Larin takası gerçekleşecek mi? Resmen açıklandı!

6 Nisan 2019 16:40- Son Güncelleme - 6 Nisan 2019 19:40
Google news abonelik

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un Sportif Direktörü Yılmaz Bal, Beşiktaş ile oynayacakları maç öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Her maça kazanmak için çıktıklarını ifade eden Bal, Vedat Muriç ile Larin'in takas edileceği yönündeki haberlere de açıklık getirdi.

Radyospor'da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç'in sorularını yanıtlayan Yılmaz Bal'ın açıklamaları şu şekilde;

Yılmaz Bal: "Beşiktaş maçına hazırız"

Ben takımımızdan böyle bir çıkış bekliyordum. Takım olarak Beşiktaş maçına hazırız. Petrucci olmayacak. Abdullah'ın durumuna da hoca karar verir. Lige verilen bir ara var. Takım olarak bir ritm yakalamıştık. O ritmi devam ettirmek için kamp yaptık, hazırlık maçı oynadık. Aynı şekilde devam ederiz diye düşünüyorum. 

"Beşiktaş maçı bir vitrin maçı"

"Beşiktaş maçı bir vitrin maçı"

Beşiktaş maçı bir vitrin maçı. Her iki takım da iyi oynuyor. Biz kazanmak istiyoruz. Taraftarlarımız da heyecanla maçı bekliyor. Taraftar sayımız da arttı. Diğer illerden gelen taraftarlar var. Bu maçta iyi bir atmosfer olacağını sanıyorum. 

Vedat Muriç - Larin takası gündemlerinde mi?

Vedat Muriç - Larin takası gündemlerinde mi?

Vedat-Larin takası gündeme gelmedi. Ama Vedet iyi bir oyuncu. Devre arasında Vedat'ın üstünde bir santrfor bulamadık ve oyuncu da almadık. Vedat Muriç kendisine iyi bakıyor. Kendisinin transfer döneminde konuşulması normal. Fakat; kulübe ulaşan bir teklif yok. Vedat ile uzun vadeli bir plan düşünüyoruz. Sözleşme uzatmayı düşünüyoruz. Okan Buruk hocamız da Vedat'ı çok destekliyor.

Rizespor'un kalan haftalardaki hedefi

Süper Lig çok zor bir lig. Diğer takımlara göre rahat olsak da işi sıkı tutuyoruz. Öyle yapmak gerekiyor. Kalan maçları kazanmak istiyoruz. Zor görülen maçları kolay da kazanabiliyorsunuz. Kalan 8 maçta hedefimiz başarılı olmak ve ligi iyi bir seviyede bitirebilmek. 

Rizespor taraftarlarına destek çağrısı

Rizespor taraftarlarına destek çağrısı

Tek istediğimiz taraftarlarımızın desteğini artırsın. Stadyum dolsun, taşsın. Taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Onların desteklerini her zaman bekliyoruz. Bizler de üstümüze düşeni yapıp onları mutlu edelim istiyoruz.