Video - Hami Mandıralı: "Eminim ki Burak Yılmaz..."

09.11.2018 08:06 - Son Güncelleme -
Video - Hami Mandıralı: "Eminim ki Burak Yılmaz..."

Trabzonspor'un efsane futbolcusu Hami Mandıralı, bordo-mavili takımın golcüsü Burak Yılmaz ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Mandıralı, futbolcuların hep sahada futbol oynamaları gerektiğini belirterek, "Ben eminim ki Burak Yılmaz da son yaptığı hareketlerden dolayı memnun değildir" dedi.

Mandıralı’dan Burak Yılmaz sözleri

Bireysel olarak Burak Yılmaz konusunda bir yorum yapmak istemediğini belirten Hami Mandıralı, "Burak Yılmaz, Trabzonspor'un aktif bir oyuncusudur. Kulübümüz zaten kendisiyle görüşmüştür ve bir karar almıştır. Bunun başkan, yöneticilerin ve hocanın bir araya gelip karar vermesi lazım. En sağlıklı kararı onlar verecektir" şeklinde konuştu.

“Eminim ki Burak da memnun değildir”

Burak Yılmaz'ın Türkiye'de futbol anlamında önemli işler yaptığını belirten Mandıralı, "Gol kralı oldu. Gittiği her takımda güzel işlere imza attı. Bu yaşanan son gelişmeyi tabi yönetim değerlendirmeli ve karar vermeli. Ben futbolcuların hep sahada top oynamasını isterim. Çünkü ben 17 yıl profesyonel oynadım. Futbolcular hep sahada olsun top oynasınlar, giydikleri renklere hizmet etsinler. Ben bunu beklerim. Diğer gelişmeler konusunda ise kamuoyu kararını veriyor. Yönetimler de veriyor. Ben eminim ki Burak Yılmaz da son yaptığı hareketlerden çok memnun değildir" ifadelerini kullandı.

Usain Bolt, futbol kariyerinin ilk golünü attı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up