Engin Baytar imzayı attı, sahaya indi!

05.01.2018 - 17:58 | Son Güncellenme: 05.01.2018 - 17:58

Eski milli futbolcu Engin Baytar, imzayı attığı Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kdz. Ereğli Belediyespor’da ilk idmanına çıktı. Baytar’a taraftarlar ilgi gösterdi.

Engin Baytar'ın antrenman videosu

 

Taraftarlardan büyük destek

Baytar ve beraberindekiler imza töreni sonrasında Erdemir Stadı’nda ilk idmana çıktı. Kondisyon, çabukluk ve şut çalışması yapan Engin Baytar, taraftarların da büyük desteğini gördü. Tezahüratlar eşliğinde antrenmanını sürdüren Baytar, takım oyuncularıyla da tanıştı.

“Engin Baytar, takıma çok şey katacak”

İmza töreni sonrası Engin Baytar, kardeşi Hami Baytar ve Aydın Çelik’i izlemek için stada gelen Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Uysal, “Biz Engin Baytar’ın, Aydın’ın ve Hami’nin gelmesinden son derece memnunuz. Takıma büyük bir güç kattılar. Hedefimiz üçüncü lige çıkmak ve BAL'da şampiyon olmak. İdmanı izledik. Engin’i iyi bulduk, kilo problemi yok, zaten gücü kuvveti de yerinde. Takıma çok katkı sağlayacağını düşünüyorum. Kardeşi de inanılmaz bir yetenek. Tahmin ediyorum ileride Süper Lig’de göreceğiz kendisini. Kdz. Ereğli Belediyespor’dan Süper Lig’e yetişeceğini kesinlikle söyleyebiliriz” diye ifade etti.

Senin için hazırladığımız haberler