Video - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'tan flaş Tudor açıklaması: "Hangi amaçla Tudor..."

27 Kasım 2017 10:43- Son Güncelleme - 27 Kasım 2017 10:43
Google news abonelik

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, GS TV'de önemli açıklamalarda bulundu. AJANSSPOR'un derledikleri şöyle:

Hangi maksatla yapılmaya çalıştığı tartışılır. Hangi amaçla Tudor gönderilmeye çalışılıyor? Bunu basın mensupları kendinize sorun. Hedefimiz bu sezon şampiyonluk. Bu tür polemiklere izin vermeyeceğim. Hiçbir şekilde açıklama yapmadım. Fakat bazı yayın organları beni açıklama yapmaya zorluyor. Galatasaray taraftarına teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar.

Bazı şeyleri karıştırmamak lazım. Hukuki mercileri kullanarak Feghouli'nin kararına itiraz ettik. Biz bütün hukuki yolları kullanarak itiraz ettik. 

(Muhabirin "TFF, Galatasaray'ı kaale almıyor." söylemi üstüne...)
Galatasaray'ı kaale almayan federasyon olamaz!..

Törende konuşan Özbek, sarı-kırmızılı kulübün, dijital dünyada büyük bir yer tutan E-Spor mecrasına 2016 yılında giriş yaptığını belirterek, "Bildiğiniz gibi E-Spor, bir strateji oyunu. Statlarda on binlerin, ekran başında da milyonların takip ettiği, çağımızın çok önemli bir strateji oyunu. Bugün itibarıyla Galatasaray'ın E-Spor'daki faaliyetlerini daha yukarıya çekmek için 1905 GSYİAD ile ortaklaşa bir çalışma içine girdik. Her zaman Galatasaray'ın ve projelerinin yanında olan 1905 GSYİAD'a teşekkürlerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.

Metin Öztürk de her zaman Galatasaray'a hizmet etmeyi amaçladıklarını dile getirerek, "Sadece Türkiye'de günde 4 milyon kişi E-Spor'da oynuyor. Bunlar strateji oyunları. Artık bilgisayarlar buna göre üretiliyor. E-Spor, bugün basketbol ve voleybolun önüne geçmiş durumda. Galatasaray elbette bunun içinde yer alacak. Başkanımıza bize güvenleri için çok teşekkür ediyoruz. İnşallah Galatasaray markasını E-Spor'da ileriye taşıyacağız." diye konuştu.

Dursun Özbek'in açıklamalarının videosu