Efsane boksör Mike Tyson uçakta yolcu dövdü!

22.04.2022 - 08:50 | Son Güncellenme: 22.04.2022 - 11:14

Dünyaca ünlü eski boksör Mike Tyson, uçakta fotoğraf çektirdiği bir hayranı kendisini rahatsız etmeyi sürdürmesi nedeniyle dövdü. Detaylar haberimizde...

Efsane boksör Mike Tyson uçakta yolcu dövdü!

Boks dünyasının olaylı ismi Mike Tyson, yine bir skandalla gündeme geldi. Efsane boksör, uçak yolculuğu sırasında arkasında oturan bir hayranının kendisini sıkboğaz etmesi nedeniyle öfke patlaması yaşadı.

Fotoğraf çektirdi yetmedi, rahatsız etmeye devam etti

San Francisco Uluslararası Havalimanı’ndan Florida’ya seyahat etmek üzere uçağa binen Tyson, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını önce reddetmedi. Ancak arkasında oturan bir hayranının kendisini rahatsız etmeye devam etmesi üzerine Tyson çılgına döndü. 

Uyarıyı dinlemeyince yumrukların hedefi oldu

55 yaşındaki Tyson’ın tüm uyarılarına rağmen efsane ismin arkasından bir şeyler söylemeye devam eden yolcu, bir anda kendisini yumrukların hedefinde buldu.

 

“Sadece imza istiyordu"

Görüntülerde Tyson’ın bir kişiyi seri şekilde yumrukladığı açık şekilde yer alırken, onu durdurmaya çalışan kişinin “Hey Mike! Kes şunu” diye bağırdığı duyuruldu. Videoyu çeken kişi “Oğlum Mike Tyson tarafından dövüldü. Evet, kafayı yedi. Sadece imza istiyordu. Ne olduğunu anlamadık” ifadelerini kullandı.

"Sarhoştu ve Tyson'ı kışkırttı"

Eski ağır sıklet dünya şampiyonuna yakın kaynaklar, yolcunun son derece sarhoş olduğunu ve Tyson’ı kışkırtmaya çalıştığını söyledi. Görgü tanıkları, olayın ardından Mike Tyson’ın uçaktan indiğini belirtti. Yumruklanan ve yüzü kanlar içinde kalan yolcu tedavi altına alındıktan sonra  polis tarafından ifadesine başvuruldu.

Senin için hazırladığımız haberler