VİDEO | Okan Buruk'un basın toplantısı sulu bitti

Akın Ungan
14.09.2023 - 12:16 | Son Güncellenme: 14.09.2023 - 12:28

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, basın toplantısı düzenledi. Buruk, açıklamalarının sonunda sulama sistemi tarafından ıslandı. Toplantı bitti.

VİDEO | Okan Buruk'un basın toplantısı sulu bitti

AJANSSPOR HABER

Trendyol Süper Lig ve Avrupa'da başarı hedefleyen Galatasaray, hazırlıklarına devam ediyor. Sarı-Kırmızı takımın teknik direktörü Okan Buruk, ligin 5. haftasında oynanacak Samsunspor maçı öncesi basın mensupları ile bir araya geldi.

Sulama sisteminin azizliğine uğradı

Takımın durumu, bu sezonki hedefler, transfer çalışmaları ve sözleşme konuları hakkında konuşan Okan Buruk'un toplantısı sulu bitti. Başarılı teknik adam, çim sulama sisteminin azizliğine uğradı.

"Bitirmemiz gerekiyormuş"

Fıskiyenin kendisine doğru dönmesiyle kameralar karşısında ıslanan Okan Buruk, gülerek tepki verdi. Yüzünü silen çalıştırıcı, "Bitirmemiz gerekiyormuş, teşekkür ederim" dedi.

İlgini Çekebilir
Buruk'tan olay sözler: "G.Saray'ı karıştırmak için çok büyük bir çaba var"
Habere Git

"Galatasaray'ı karıştırmak için çaba var"

Okan Buruk'un açıklamalarında, "Dışarıdan Galatasaray'ı karıştırmak için çok büyük bir çaba var. Yalanlar uydurmalar. Bunlara da hazırız ve göğüs gerecek güçteyiz. Bizim işimiz futbol. Futbola odaklanacağız. En doğrusu sahada yanıt vermek. Bu sene de kazanarak yolumuza devam edeceğiz" sözleri dikkat çeken başlıklar arasındaydı.

"Transferden sonra kontrat süresiyle ilgili konuşuruz"

Ayrıca Buruk, yeni sözleşme konusunda ise "Bir şey konuşmadık. Transfer süreci devam ediyor. Ondan sonra oturur konuşuruz. Hedefim Galatasaray taraftarını mutlu etmek. Geri kalanları kendi içimizde doğru şekilde hallederiz" diyerek açık kapı bıraktı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler