Video - Olcay Şahan: Trabzonspor'un hedefe ulaşacağına inanıyorum

2 Ocak 2018 21:33- Son Güncelleme - 2 Ocak 2018 21:33
Google news abonelik
Video - Olcay Şahan: Trabzonspor'un hedefe ulaşacağına inanıyorum

Trabzonspor'dan sezon başında Bursaspor'a transfer olan Yusuf Erdoğan'ın nikah töreninden önce basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Trabzonsporlu futbolcu Olcay Şahan ve Okay Yokuşlu,  hedeflerine ulaşacaklarını dile getirdi.

Olcay Şahan'ın açıklamalarının videosu

 

 

Ligin ilk yarısında gerçek Trabzonspor'u herkese gösterdiklerini söyleyen Olcay, "İkinci yarı çok coşkulu bir Trabzonspor olacak. Lig güzel bir rekabete sahne olacak. Trabzonspor'un bu sezon hedefine ulaşacağına inanıyorum. Trabzonspor her zaman şampiyonlukla anılan bir kulüptür." ifadelerini kullandı.

Sözlerine Yusuf Erdoğan'ı tebrik ederek başlayan Trabzonspor'un genç futbolcusu Okay Yokuşlu da kendilerini zor bir sezonun beklediğini belirtti.

Teknik direktör Rıza Çalımbay ile takımın öz güveninin yerine geldiğini vurgulayan Okay, "Rıza hocanın gelişiyle galibiyet serileri başladı. Bizim de bu galibiyetlerle moralimiz üst seviyeye geldi. Yarışın içerisindeyiz. Son maçlarda aldığımız galibiyetlerle zirveye daha da yaklaştık. Yukarıdaki puan farkı oldukça az. Her şey olabilir, önümüzde 17 maçlık bir periyot var." diye konuştu.

Bursaspor'un genç futbolcusu Ertuğrul Ersoy ise yeşil-beyazlı takımın Avrupa kupalarında olmayı hakettiğini dile getirerek, bu hedefi başaracaklarına inandığını aktardı.